OnePlus pripravuje vlastnú technológiu rýchleho nabíjania, možno ju uvidíme v OnePlus 3

banner-oneplus2
Skvelým znamením v posledných dňoch je čoraz viac informácií o pripravovanom OnePlus 3, ktorý sa bude snažiť aj tento rok získať titul „Zabijaka vlajkových lodí“. S príchodom nových informácií sa dozvedáme, že spoločnosť sa chce poučiť z minulých chýb a chce naplno zatlačiť na trh. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Jedným z problémov OnePlus 2 bolo príliš dlhé nabíjanie batérie a mnoho používateľov to odrádzalo od kúpi. Výrobca teda nechce nič ponechať na náhodu a naplno vymýšľa svoju vlastnú rýchlonabíjaciu technológiu. Podľa najnovších správ by mala táto technológia vychádzať zo super-rýchleho nabíjania od Oppo, Super VOOC. Obe spoločnosti spája veľmi úzke puto a svoje znalosti v jednotlivých odvetviach si veľmi rady vymieňajú.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oppo-fast-charge-super-vooc-graph-e1456226387126
OnePlus taktiež veľmi úzko spolupracuje s americkým Qualcommom a pri OnePlus 3 sme teda očakávali použitie rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 3.0. Vyzerá to tak, že čínska spoločnosť sa chce zamerať na vlastné zdroje a v tomto prípade spoluprácu neuvidíme. Názov rýchlonabíjacej technológie od OnePlus má byť „Dash Charge“. Pevne veríme, že sa všetko stihne včas dokončiť a otestovať, nakoľko sa k nám nezadržateľne blíži príchod novej vlajkovej lode.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]