Netflix nedávno začal so zverejňovaním rebríčka svojho najsledovanejšieho obsahu. Tu je zhrnutie TOP 10 najsledovanejších filmov a seriálov, ktoré Slovákov v uplynulom týždni zaujali najviac.

10. Celebrity s.r.o
Komédia Počet sérií: – Počet epizód: – ČSFD: 40%

 

Netflix pred pár dňami oznámil spoluprácu s Bontfilm a do ponuky streamovacej služby v najbližších týždňoch pribudne 70 českých filmov. Jedným z nich je aj komédia s Jiřím Mádlom a Monikou Horváthovou Celebrity s.r.o. Dej sa točí okolo režiséra Tomáša, ktorý sa rozhodne zvýšiť sledovanosť svojho seriálu tým, že do neho vloží postavu známeho mafiána. Problémy sa začnú objavovať po tom, čo si mafián svoju podobizeň v seriáli  všimne.

9. Harry Potter a Tajomná Komnata
Rodinný / fantasy Počet sérií: – Počet epizód: – ČSFD: 77 %

 

Netflix pred pár dňami milo prekvapil informáciou, že do ponuky pridá všetkých osem dielov Harryho Pottera spoločne so spin-offom Fantastické zvery a ich výskyt. Menej potešujúca už je informácia, že všetky filmy sú u nás dostupné len v originálnom znení bez podpory slovenských či českých titulkov. Druhý diel populárnej fantasy ságy sleduje Harryho, ktorý sa snaží objasniť záhadné nápisy na stenách Rokfortu a prítomnosť desivého prízraku, ktorý napadá študentov.

8. Rick and Morty
Animovaný Počet sérií: 4 Počet epizód: 10 ČSFD: 91 %

 

Jeden z najobľúbenejších animákov súčasnosti čaká mimoriadne svetlá budúcnosť. Tvorcom Danovi Harmonovi a Justinovi Roilandovi bolo totiž odklepnutých najmenej 70 nových epizód, bláznivé dobrodružstvá cynického vedátora a alkoholika Ricka s jeho naivným vnukom Mortym teda budú pokračovať. Štvrtá séria bola len nedávno obohatená o dodatočných päť epizód, ďalšie časti novej série by mali prísť koncom roka.

7. The Wrong Missy
Romantická komédia Počet sérií: – Počet epizód: – ČSFD: 58 %

 

Diváckemu záujmu sa teší aj romantická komédia z dielne Netflixu The Wrong Missy. V nej si Tim (David Spade) pomýli telefónne číslo a namiesto ženy svojich snov omylom zavolá na romantický výlet na Havaj nesprávnu osobu, s ktorou zažil trápne rande naslepo. Obe ženy sa totiž volajú Melissa, no kým si Tim uvedomí svoju chybu, sedí v lietadle a nemá inú možnosť, než bláznivú spoločníčku lepšie spoznať.

6. Dead to Me
Komediálny / dráma Počet sérií: 2 Počet epizód: 10 ČSFD: 76 %

 

Judy a Jen pokračujú v ututlávaní nakopených problémov v druhej sérii diváckeho hitu Dead to Me. Úspešná minuloročná novinka so sympatickou hereckou dvojicou Christinou Applegate (Bad Moms) a Lindou Cardellini (Daddy’s Home) sa 3. mája dočkala svojej druhej série, ktorá nestratila nič z pôvodného čara a opäť prináša zaujímavú zápletku i kopec čierneho humoru.

5. Harry Potter a Kameň Mudrcov
Rodinná fantasy Počet sérií: – Počet epizód: – ČSFD: 79 %

Ani po 19 rokoch od premiéry Harry Potter nestratil nič zo svojho čara a naďalej sa teší obrovskému diváckemu záujmu. Prvý diel patrí k najroztomilejším a to nielen kvôli veku legendárneho čarodejníckeho tria, ale tiež vďaka štýlu rozprávania. Nasledujúce epizódy čarodejníckej ságy nabrali podstatne temnejší nádych, čím však séria zaujala aj dospelejšie publikum.

4. Money Heist
Akčný Počet sérií: 4 Počet epizód: 8 ČSFD: 89 %

 

Najúspešnejší cudzojazyčný seriál od Netflixu po premiére v roku 2017 vyvolal celosvetové šialenstvo, ktoré naďalej neutícha. Geniálny profesor so svojim nevyspytateľným tímom pokračuje v lúpeži tisícročia, za španielske zlato však skupina zločincov tvrdo zaplatí. Obrovský úspech seriálu viedol Netflix k potvrdeniu ďalších dvoch sérií.

3. Too Hot to Handle
Reality show Počet sérií: 1 Počet epizód: 8 ČSFD: 52 %

 

Sú vyšportovaní, sú nezadaní a život si užívajú plnými dúškami. Keď sa na panenskom ostrove ocitne desať ľudí túžiacich po zábave a vzrušení, myslia si, že ide o splnený sen. Má to však háčik. Ak chcú vyhrať sto tisíc dolárov, musia sa vzdať sexu. To však v exkluzívnej spoločnosti vôbec nebude jednoduché.

2. White Lines
Dramatický Počet sérií: 1 Počet epizód: 10 ČSFD: 62 %

 

O dramatickej novinke White Lines sa písalo predovšetkým vďaka skutočnosti, že za ňou stojí tvorca seriálového hitu Money Heist. Španielska novinka divákov zavedie na slnečnú Ibizu, ostrov plný alkoholu, drog a nikdy nekončiacich diskoték. Práve sem sa vydá hlavná hrdinka Zoe, ktorá je odhodlaná nájsť pravdu o smrti svojho nezvestného brata, ktorý tu bol obľúbeným DJ-om.

1. The Last Dance
Dokumentárny Počet sérií: 1 Počet epizód: 10 ČSFD: 98 %

 

Najnovšia doku-séria od Netflixu si berie na paškál jedného z najúspešnejších športovcov všetkých čias – Michaela Jordana. Vysoko hodnotená novinka mapuje začiatky hviezdnej kariéry, výkony na ihrisku, ale tiež osobné úspechy a pády. The Last Dance sa zároveň detailne zameriava aj na organizáciu Chicago Bulls a množstvo ikonických hráčov zlatej éry klubu, vrátane Scottieho Pippena, Dennisa Rodmana či legendárneho kouča Phila Jacksona.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom