Momentálny fenomén streamovacích služieb, Money Heist, patrí medzi najkvalitnejšie cudzojazyčné počiny na Netflixe. Seriál si svojim rýchlym spádom a momentom prekvapenia získal nespočetné rady fanúšikov, ktorí sa po vydaní štvrtej série začali dopytovať okamžitého pokračovania. Podľa portálu Digital Spy však otázka nie je, či sa dočkáme pokračovania, ale skôr kedy.

Štvrtá séria Money Heist pristála na Netflixe začiatkom apríla. Naše nadšenie sme zhrnuli aj v rozsiahlom článku a dovolíme si tvrdiť, že po rozporuplnej tretej sérii štvorka napravila reputáciu značky, čo sa sérii podarilo najmä akčnejším podaním príbehu a poriadnou dávkou emócií.

Záverečné titulky série sú sprevádzané, pre seriál ikonickou, partizánskou hymnou Bella Ciao. Mnoho záverečných odkazov a najmä hlas spievajúci túto hymnu naznačuje, aké zmeny by mohli nastať v pokračovaní vo forme piatej ale aj šiestej série, ktoré sú podľa informácií španielskeho periodika Marca s Netflixom už dávno dojednané.

Nediskutuje sa len o priamom pokračovaní príbehu lúpežníkov pomenovaných podľa svetových miest, ale aj o rôznych príbehových odbočkách. Tie by mohli sledovať lúpeže úplne odlišných skupiniek zlodejov alebo ešte lepšie, ucelené príbehy jednotlivcov zlodejskej skupinky, zamerané na ich minulosť.

Nenechaj si ujsť
Režisér The Irishman sa opäť spojí s De Nirom. Netflix chystá ďalší veľkofilm za 200 miliónov

Každopádne, produkcia regulárnej piatej série je podľa všetkého kvôli aktuálnej situácii pozastavená, respektíve ešte ani nestihla začať. Kedy sa teda dočkáme akejkoľvek ukážky na pokračovanie, je momentálne otázkou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom