Rôzne kozmetické úpravy vozidiel sú veľmi populárne, a to predovšetkým u mladých ľudí. Až na pár výnimiek ide väčšinou o menej vydarené tuningové kúsky, pre ktoré by bolo lepšie, ak by boli celoročne ukryté pred zrakmi ľudí.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Rôznym úpravám sa nevyhli ani niektoré modely známej automobilky Tesla. Medzi tie vydarenejšie a známejšie patrí určite prerobenie Modelu S P90D na verziu kombi. Špeciálnej úpravy sa najnovšie dočkal aj Model X, o ktorú sa postarali profesionáli z SS Customs.

Legendárny KIIT z Knight Ridera

V tomto prípade ide čisto len vonkajšiu úpravu prednej masky vozidla. Interiér a technické vybavenie ostalo nezmenené. Logo automobilky je podsvietené LED svetlom, okolo ktorého sa pohybuje ďalšie svetlo, čím je docielený efekt ikonického auta KIIT zo seriálu Knight Rider. Pontiac Firebird však vystriedala Tesla Model X P100D.

Project : X-RIDER by #SSCustoms. #tesla #p100d #modelx #bayoublack #nightrider

A post shared by SS Customs (@ss_customs) on

Nenechaj si ujsť!
Dokončili Teslu Model S vo verzii kombi. Vyzerá mimoriadne atraktívne

Rovnaká spoločnosť pritom stojí aj za špeciálnou edíciou určenú pre veteránov. V tomto projekte obliekli do nového šatu niekoľko vozidiel Modelu S. Získali tak unikátny maskáčový vzor, ktorý vzdáva úctu všetkým vojnovým veteránom v Amerike.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
67%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak