Spoločnosť Telekom dnes v tlačovej správe oznámila rozšírenie dátových balíkov pri vybraných paušáloch pre zákazníkov a podnikateľov. K doterajšiemu objemu dát tak pribudnú ďalšie gigabajty navyše, ktoré budú dostupné úplne bezplatne. Zmenu už začal operátor uplatňovať pri nových klientoch, aktuálni zákazníci si na extra dáta ešte počkajú do októbra.

Doterajšiu ponuku paušálov T Ideál a Biznis Premium obohatí Telekom o ďalší gigabajt navyše. Ponuku je platná len pre klientov v skupine Magenta 1. Zmena sa dotkne paušálov Ideál 23 a Ideál 21, ktoré dostanú extra 1 GB dát.

V prípade biznis paušálov dostane bonusový gigabajt program Biznis Premium 23, ktorý tak bude po novom obsahovať v skupine Magenta 1 4 GB miesto pôvodných 3 GB. Telekom začal s uplatňovaním bonusových dát pri nových zákazníkoch včera 27. septembra. Zmenu budú mať automaticky aktivovanú aj zákazníci, ktorí si predĺžia zmluvu.

Kedy môžeš bonusové dáta očakávať?

Doterajší klienti operátora si na zmenu budú musieť počkať do začiatku nového fakturačného obdobia. Spoločnosť začne upravovať objem dát v ich paušáloch od 1. októbra, no dostupnosť ďalšieho 1 GB dát sa bude líšiť v závislosti od konca a začiatku zúčtovacieho obdobia klienta.

„Existujúcim zákazníkom budú profily upravované v priebehu októbra podľa štartu ich zúčtovacích období. Ak zákazníkovi začína paušál 1.10, prebehne zmena k tomuto dátumu. Ak napríklad k 15.10, dostane paušál v novej verzii v tomto termíne,“ informoval v tlačovej správe Michal Korec, hovorca Telekomu.

Zákazníci tak budú mať v dostupných paušáloch Ideál 23/ Ideál 21 a najlacnejšom biznis paušále Biznis Premium 23 o 1 GB mesačne naviac bez navýšenia ceny. Výsledná ponuka programov je zobrazené v priloženej infografike.

Portfólio operátora sa od začiatku roka výrazne zmenilo

Telekom predstavil nové T paušály a T Biznis paušály ešte koncom apríla tohto roka a začiatkom júla zároveň skončil s poskytovaním ÁNO paušálov, ktoré si už zákazníci nezakúpia.

Bližšie informácie o nových T paušáloch sme priniesli v tomto článku. Detailný prehľad o nových T Biznis paušáloch pre podnikateľov nájdeš v tomto článku.

V polovici septembra však operátor priniesol aj novú Predplatenku, ktorá nahrádza po 21 rokoch doterajšie Easy. Operátor necháva zákazníkom slobodu výberu a prechod na Predplatenku nebude nútený.

Ďalšie články:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom