Spoločnosť ZTE tento rok chŕli jeden model za druhým. Každý z nich má spoločné aspekty počnúc nádherným dizajnom, bezrámikovým displejom a kvalitnou výbavou. Dnes unikli ďalšie obrázky o jednej z pripravovaných noviniek, ktorá toho ponúkne naozaj dosť. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Bližší pohľad na obrázky, ktoré máme k dispozícii, nám naznačuje veľmi reálnu predstavu, ako by mal vyzerať dizajn. Novinka ponúkne tzv. 2,5D efekt na prednej aj na zadnej strane, čo značí mierne zahnutie na bokoch zariadenia. Taktiež môžeme očakávať bezrámikový displej ako tomu je pri aktuálnej vlajkovej lodi Nubia Z9. Skúsenejších fanúšikov určite zarazí istá podobnosť s Apple iPhone 6, no spoločnosť ZTE určite nie je jediná, ktorá sa nechala inšpirovať práve iPhonom. Na zadnej strane nájdeme duálny LED blesk, ktorý napomôže lepším fotkám v horších svetelných podmienkach.

Ostatné špecifikácie a ani cena zatiaľ neboli zverejnené. Spoločnosť ZTE iba chválime za dobre odvedenú prácu v oblasti dizajnu. Nádherným príkladom je vlajková loď Nubia Z9, ktorá je priam dizajnovým skvostom.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP