Spoločnosť ZTE chce uviesť viac vlajkových lodí, opäť s veľmi tenkými rámikmi

Spoločnosť ZTE tento rok chŕli jeden model za druhým. Každý z nich má spoločné aspekty počnúc nádherným dizajnom, bezrámikovým displejom a kvalitnou výbavou. Dnes unikli ďalšie obrázky o jednej z pripravovaných noviniek, ktorá toho ponúkne naozaj dosť. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Bližší pohľad na obrázky, ktoré máme k dispozícii, nám naznačuje veľmi reálnu predstavu, ako by mal vyzerať dizajn. Novinka ponúkne tzv. 2,5D efekt na prednej aj na zadnej strane, čo značí mierne zahnutie na bokoch zariadenia. Taktiež môžeme očakávať bezrámikový displej ako tomu je pri aktuálnej vlajkovej lodi Nubia Z9. Skúsenejších fanúšikov určite zarazí istá podobnosť s Apple iPhone 6, no spoločnosť ZTE určite nie je jediná, ktorá sa nechala inšpirovať práve iPhonom. Na zadnej strane nájdeme duálny LED blesk, ktorý napomôže lepším fotkám v horších svetelných podmienkach.

Ostatné špecifikácie a ani cena zatiaľ neboli zverejnené. Spoločnosť ZTE iba chválime za dobre odvedenú prácu v oblasti dizajnu. Nádherným príkladom je vlajková loď Nubia Z9, ktorá je priam dizajnovým skvostom.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]