Obľúbená filmová séria Harry Potter dnes slávi 20. narodeniny od predstavenia prvého filmu Harry Potter a kameň mudrcov a slávnostnú príležitosť si nenechalo ujsť ani štúdio Warner Bros., ktoré oznámilo skvelú správu – trojica hlavných predstaviteľov sa spoločne vráti na televízne obrazovky.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Ako informuje Screenrant, návrat hereckého tria v podaní Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson je už hotovou vecou, má však horkosladkú príchuť – nepôjde totiž o nový film z univerza Harryho Pottera, ale špeciálny diel, kde sa herci podelia o informácie zo zákulisia a spoločne zaspomínajú na humorné príhody z nakrúcania.

Špeciálny diel Harryho Pottera ponesie názov Return to Hogwarts (Návrat do Rokfortu) a bude odvysielaný hneď v prvý deň budúceho roka – premiéra je naplánovaná na polnoc 1. januára 2022 na HBO Max.

Zatiaľ nie je známe, či Harry Potter príde aj na HBO Go, keďže HBO Max na Slovensku bude predstavené až v druhej polovici februára, obdobný projekt – špeciálny diel seriálu Priatelia – sa pri premiére v máji dostal aj ku slovenským divákom.

Pôvodné trio a ešte viac

Okrem ústrednej trojice hercov v špeciálnom diele uvidíš aj mnohé ďalšie známe tváre – za mnohé spomeňme hercov Jason Isaacs (Lucius), Gary Oldman (Sirius Black), Helena Bonham Carter ( Bellatrix Lestrange) či Robbie Coltrane (Hagrid).

V pripravovanom špeciále sa objaví aj režisér Chris Columbus, ktorý sa postaral o vznik prvej dvojice filmov a iba nedávno sa nechal počuť, že by so známou hereckou zostavou rád nakrútil nový film. Viac v samostatnom článku. Aj keď si spoločný návrat Daniela Radcliffa, Ruperta Grinta a Emmy Watson fanúšikovia pravdepodobne predstavovali inak, pripravovaná špeciálna časť môže byť príjemným návratom k dobre známej filmovej sérii.

WarnerMedia

V máji tohto roka sa napríklad v podobnom formáte na obrazovky vrátili herci zo seriálu Priatelia. Od projektu vtedy zázraky čakal len málokto, nakoniec však išlo o viac než vydarený reunion, ktorý divákom dovolil vrátiť sa v čase a zaspomínať si na svoj obľúbený seriál. Podobne to pri troche šťastia skončí aj so špeciálom Harryho Pottera.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú