Kinopremiéry sa stali prežitkom. Mnohé nové filmy dnes vieme sledovať už krátko po ich vydaní aj z pohodlia domova priamo vo svojej obývačke. Zážitok pritom umocňuje kvalitný obraz a zvuk pre vytvorenie atmosféry, ktorá môže byť ešte lepšia ako v kinosále. Stačí mať k tomu tú správnu výbavu a aj tvoja obývačka sa rázom premení na domáce kino.

Trh s televízormi a audiom dnes ponúka mnohé riešenia. Do lacných TV a jednoduchých reproduktorov sa však často nevypláca investovať. Lepšou voľbou sú kvalitné TV s OLED panelmi a audio, ktoré od základov mení zážitok z domáceho sledovania filmov.

Našli sme ideálnu kombináciu TV a audia pre tvoju obývačku

Jednou z najlepších volieb je nový televízor Philips 55OLED856, ku ktorému sa skvele hodí aj prídavné ozvučenie v podobe výkonného soundbaru alebo reprákov. Samotný televízor poskytuje perfektnú kvalitu obrazu, ktorú si divák užije vo vysokom 4K rozlíšení so širokým zorným uhlom. Veľká 55″ obrazovka s podporou štandardu HDR prinesie do každej obývačky vysoký dynamický rozsah, ktorý dodá obsahu živosť.

Philips.sk

Zážitok zo sledovania obsahu radikálne zlepšuje aj 4-stranné podsvietenie televízora Philips Ambilight, ktoré sa mení podľa aktuálne prehrávanej scény, vďaka čomu spraví na emócie diváka ešte silnejší dojem a opticky budí dojem väčšej obrazovky. Samozrejmosťou je aj podpora systému Android TV, v ktorom nechýba tu ani hlasové ovládanie s Asistentom Google či Alexou.

Hoci je tento televízor štandardne vybavený aj prehrávaním zvuku s Dolby Atmos, ktorý sám o sebe dokáže priniesť kvalitný zvukový výstup, ideálnym prídavkom pre zlepšenie audia pri pozeraní filmu je výkonný Wi-Fi reproduktor Philips TAW6205 alebo TAW6505.

S takouto kombináciou televízora a audia si divák užije sledovanie titulov s tým najlepším obrazom a zvukom na úrovni. Tieto reproduktory taktiež podporujú technológiu Ambilight, s ktorou po spárovaní s televízorom Philips dokážu reflektovať farebné podsvietenie rovnako ako na TV.

Philips.sk

Bezdrôtový reproduktor stačí len zapojiť do siete, používateľa odľahčí od zapájania najrôznejších káblov pre prenos audia, no aj bez nich ponúkne skvelý zvuk, ktorý je možné priniesť pomocou DTS Play-Fi do viacerých miestností naraz. A nemusí sa nutne jednať len o zvukovú stopu filmov či seriálov. Táto jednotka zvládne ľavou zadnou aj vysokokvalitné streamovanie z aplikácií Spotify, Tidal či Deezer.

Philips.sk

Alternatívou za bezdrôtový reproduktor môže byť výkonný 300 W soundbar Philips TAB7305, ktorý prinesie pri prehrávaní zvuku do priestoru plnohodnotný a bohatý zvuk s podporou Dolby audio. Používateľ si môže zvoliť aj konfiguráciu kanálov 2.1 podľa svojich požiadaviek. S takouto audio výbavou sa tak dostane do úplného centra diania pri sledovaní akéhokoľvek filmu.

Za audio získaš peniaze späť

Vybrať si tú najlepšiu dvojicu televízora a audia do svojej izby nebolo nikdy jednoduchšie. Pri zakúpení Philips OLED televízora a vybraného soundbaru alebo Wi-Fi reproduktora, zákazník teraz získa audio produkt úplne zadarmo.

Akcia trvá do 23. decembra. Nákup stačí do 14 dní zaregistrovať na registračnej stránke a následne zákazník získa nákupnú cenu za vybrané audio v plnej výške späť.

Výber akciových televízorov, soundbarov a Wi-Fi reproduktorov Philips:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP