Popularita Harryho Pottera neklesá ani 10 rokov po premiére posledného filmu a množstvo fanúšikov stále dúfa, že populárne trio čarodejníkov raz opäť uvidíme v spoločnom filme.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Ako informuje IGN, takejto myšlienke sa nebráni ani režisér Chris Columbus, ktorý nakrútil prvú dvojicu filmov – Harry Potter a Kameň mudrcov a Tajomná komnata.

Columbus teraz začína nahlas uvažovať nad nakrútením ďalšieho filmu z tohto univerza.

TMDB.org

Konkrétne režisér poukazuje na knihu Harry Potter a Prekliate dieťa, na ktorej tvorbe sa významne spolupodieľala aj spisovateľka J. K. Rowlingová a bola napísaná ako divadelná hra.

Opäť v Rokforte

Kniha nadväzuje na poslednú knihu Harry Potter a Dary smrti, odohráva sa však 19 rokov po jej udalostiach. V centre príbehu tentokrát stojí syn Harryho Pottera – Albus Severus – ktorý nastupuje na Rokfort a stretáva sa tu s deťmi Harryho niekdajšieho nepriateľa Malfoya.

Významnou súčasťou sú okrem Harryho a jeho syna tiež Hermiona a Ron, čo je podľa režiséra Chrisa Columbusa ideálnou príležitosťou dať starú partiu dokopy a vydať sa na nové dobrodružstvo.

Hereckí predstavitelia obľúbeného čarodejníckeho tria v podaní Daniel Radcliffe, Emma Watsonová a Rupert Grint majú podľa režiséra na nakrútenie podobného filmu ideálny vek, Radcliffe sa navyše v minulosti vyjadril, že by sa do univerza Harryho Pottera rád vrátil.

wall.alphacoders.com

Nateraz fantázia, v príprave ďalšie projekty

Aj keď znie myšlienka návratu obľúbených postáv pekne, nateraz nejde o nič viac ako režisérovo prianie a je otázne, či Harry Potter a Prekliate dieťa vôbec niekedy vznikne.

Určite nezmeškaj
Harry Potter sa rozšíri o dvojicu špeciálnych projektov, prídu zrejme ešte tento rok

Isté je, že štúdio Warner Bros. má s čarodejníckym svetom veľké plány a chystá hneď niekoľko projektov z tohto univerza. Medzi najväčšie patrí pripravovaný, bližšie nešpecifikovaný seriál. Štúdio má v spolupráci s J. K. Rowlingovou rovnako pracovať aj na novom filme.

Či je ním práve Prekliate dieťa, zatiaľ nevieme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú