Streamovacia služba HBO Max má za sebou debut vo vybraných európskych krajinách a podľa oficiálneho stanoviska spoločnosti by sa platforma na Slovensku mala predstaviť začiatkom budúceho roka.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Prvý s témou prišiel portál Živé.sk, redakcia FonTech.sk si informácie overila a aj jej interný zdroj potvrdil, že služba HBO Max bude na Slovensku predstavená v druhej polovici februára 2022. Rovnaký zdroj našej redakcii zároveň potvrdil, že prechod medzi existujúcou platformou HBO Go a jej nástupcom bude plynulý a udeje sa behom jedného dňa.

Cena zatiaľ neznáma, bude však atraktívna

S akou cenovkou bude služba HBO Max v našom regióne predstavená zatiaľ zostáva tajomstvom, HBO však pri predstavení svojej expanzie do Európy výškou predplatného vo vybraných krajinách milo prekvapilo – mesačné predplatné v týchto krajinách predstavuje 8,99 € a nepredpokladá sa, že by v našom regióne malo byť vyššie.

YouTube/Sindza BG/snímka obrazovky

Služba navyše prichádza s atraktívnymi zľavami pri ročnom predplatnom, ktoré v zmienených krajinách predstavuje 69,99 €. Používatelia tak dostanú 4 mesiace predplatného zadarmo a priemerná cena za mesiac v takomto prípade vyjde približne na 5,80 €. Len pre porovnanie, predplatné HBO Go u nás predstavuje 5,99 € na mesiac.

Zbohom, HBO Go

S príchodom HBO Max zanikne súčasná služba HBO Go. Zdroj FonTech.sk ale naznačuje, že existujúci predplatitelia HBO Go budú automaticky pokračovať v predplatnom HBO Max a prechod z jednej platformy na druhú bude plynulý.

Warner Media

Používatelia sa okrem vyššieho rozlíšenia obrazu a prístupnejšieho používateľského rozhrania zároveň môžu tešiť na citeľné rozšírenie obsahovej ponuky služby. HBO Max ponúkne žánrovo mimoriadne pestrú knižnicu, ktorá má pozostávať z viac než 2 000 filmov a 580 seriálov.

Celkovo služba predplatiteľom sľubuje viac ako 10 000 hodín atraktívneho obsahu. Chýbať v ňom nebudú ani filmy a seriály so slovenskými titulkami či dabingom, ktorý HBO začalo do svojho obsahu integrovať začiatkom tohto roka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú