banner-redmi-note2Nová rada zariadení Pro spoločnosti Meizu bude odhalená už 23. septembra. Prvým zariadením bude model Pro 5, ktorý ponúkne nadupanú výbavu vyšperkovanú procesorom Exynos 7420. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tesne pred oficiálnym predstavením unikajú posledné detaily, ktoré dotvárajú celkový obraz o pripravovanej novinke. Popri kompletných špecifikáciách tu máme aj výsledok z benchmarkovej aplikácie Geekbench, v ktorej Meizu Pro 5 priamo porovnávajú s nedávno predstaveným tabletofónom Samsung Galaxy Note 5. Ako iste vieme, novinka zdieľa svoj procesor Exynos 7420 s top modelmi juhokórejského výrobcu. Podľa výsledkov je Meizu o chlp výkonnejšie, no výsledné hodnoty sa ešte môžu zmeniť s príchodom verzie určenej do predaja. Zbytok výbavy zahŕňa 4 GB RAM, Android 5.1.1 doplnený o novú nadstavbu FlymeOS 5.0, ktorú sme rozobrali podrobnejšie v dnešnom článku, 5,5-palcový FullHD displej, 21 MPx fotoaparát a 32 alebo 64 GB úložisko.

meizu pro 5

Meizu Pro 5

Pohľadom na výsledok testu zisťujeme, že Meizu Pro 5 poráža Note 5-ku so skoro rovnakou výbavou. Nechajme sa teda prekvapiť, čo si pre nás Meizu 23. septembra pripraví. Samozrejmosťou je potom lákavá cenovka, ktorá by nemala prekročiť hranicu 400 €.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú