Nový FlymeOS 5 príde spolu s Meizu Pro 5 už 23. septembra

banner-mx5
Jeden z najväčších čínskych výrobcov, Meizu, pripravuje predstavenie svojej novej vlajkovej lode, ktorá ponesie názov Meizu Pro 5. Spolu s ňou predstaví aj najnovšiu verziu vlastnej nadstavby Androidu, FlymeOS.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Minulý týždeň spoločnosť Meizu vydala nový teaser, ktorý hovorí o predstavení nového Meizu Pro 5 smartfónu, ktoré sa bude konať 23. septembra. Výrobca vtedy však nepovedal nič o novom FlymeOS 5, ktorý bude podľa oficiálneho vyjadrenia šéfa dizajnu známeho Meizu systému, Yana Yanga, predstavený spolu s novým smartfónom. Yan totižto na svojom Weibo účte zverejnil oficiálny plagát k predstaveniu nového FlymeOS 5.

flyme-5.0

Najnovší FlymeOS 5 bude s najväčšou pravdepodobnosťou založený na Androide 5.1 Lollipop. Okrem plagátu na internet unikli aj prvé screenshoty novej nadstavby, ktoré ukazujú aplikovanie nového dizajnového jazyka do vstavaných aplikácií. Celkový dizajn systému je však veľmi podobný súčasnému FlymeOS 4.5, ktorý beží napríklad na Meizu MX5. FlymeOS 5 dostane redizajnové aplikácie hudba, videá, aplikácia spotreby dát, e-mail, galéria atď.

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Uvidíme, aké ďalšie novinky prinesie Meizu v ich novom FlymeOS 5. Zapíšte si deň 23. septembra ako predstavenie noviniek od Meizu do svojich kalendárov :)

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]