Potom ako Rockstar pred vyše týždňom potvrdil oficiálny dátum vydania populárnej hry Red Dead Redemption 2 na PC, ktorá príde už 5. novembra, sme sa pred pár dňami dočkali aj informácií ohľadom systémových požiadaviek a nového obsahu. Ten obsahuje pridané vedľajšie misie, zbrane, kone či úkryty gangov, píše PC Gamer.

Herné štúdio Rockstar pred pár dňami odhalilo oficiálne systémové požiadavky a nový obsah kampane, ktorý je súčasťou pripravovaného vydania Red Dead Redemption 2 na PC.

O systémových požiadavkách sme sa už venovali v samostatnom článku, a dnes sa pozrieme na novinky, ktoré verzia hry na PC prinesie do kampane, pričom ide hlavne o pridané vedľajšie misie, zbrane, kone, či úkryty gangov.

Najväčšou novinkou sú 3 Bounty Hunter misie, pri ktorých musíš nájsť a chytiť zločincov, na ktorých je vypísaná odmena, a nová misia s názvom „To The Ends of The Earth“, kde za odmeny zbieraš požadované bylinky. Do hry boli tiež pridané 2 nové úkryty gangov Del Lobos a Solomon’s Folly, a 2 mapy pokladov, píše Polygon. Skvelou správou sú 4 nové zbrane, z ktorých 3 boli predtým k dispozícii iba v móde Red Dead Online, 4 pridané typy koní a 3 varianty ich divokých plemien, a na záver tiež poteší aj 5 nových amuletov.

Aj keď sú niektoré novinky do kampane prekopírované z módu Red Dead Online, prítomnosť akéhokoľvek pridaného obsahu vo verzii pre PC je skvelou správou. Predobjednávky Red Dead Redemption 2 na PC sa už dajú vytvoriť cez Rockstar Games Launcher, a po 22. októbri tak budeš môcť urobiť aj cez iné služby, ako napríklad Epic Games.

Hra vychádza už 5. novembra, a bude sa pravdepodobne tešiť veľkému úspechu, ktorý zožala prvotná konzolová verzia už minulý rok pri predstavení.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP