Najočakávanejšie herné pokračovanie poslednej doby sa nekompromisne blíži. The Last of Us 2 vychádza už o pár mesiacov, no ty sa už teraz môžeš naladiť na hru exkluzívnou témou pre prostredie tvojho PlayStationu.

Čo je zadarmo, to sa počíta. Naughty Dog vydalo na PS4 exkluzívnu dynamickú tému, vďaka ktorej pocítiš atmosféru survival hry už pár mesiacov pred jej vydaním. Tému si aktivuješ zadaním jedinečného kódu v PS obchode.

Najväčším ťahúňom témy je jej zmena v čase, kedy v jednom momente sedí Ellie opretá o strom s gitarou v ruke, no v zapätí sa atmosféra snímky zmení v čosi hrozivejšie. Téma s motívom The Last of Us 2 sa totiž radí medzi dynamické motívy menu tvojho PlayStatioton, ktoré spravidla bývajú platené.

To znamená, že s narastajúcou hodinou sa mení kľudná atmosféra slnečného lesa s Ellie a jej gitarou v hrozivú scenériu vystrašenej hlavnej hrdinky, ktorá hudobný inštrument mení za ostrú čepeľ.

The Last of Us 2 vychádza už 29. mája, čo je takmer 7 rokov po spustení predaja jej predchodcu. Prvý The Last of Us mnohí považujú za hru dekády, a vyzerá to tak, že v rovnakom kvalitatívnom šate bude pokračovať aj dvojka. Tá v doteraz zverejnených záberoch ukázala najmä hrdinku Ellie, ktorá sa bude predierať zničením svetom, tentokrát pravdepodobne bez verného parťáka Joela.

Nenechaj si ujsť
Najnovšia komiksovka od DC je najhoršie zarábajúcim filmom štúdia

Ak aj ty patríš medzi netrpezlivých fanúšikov, určite siahni po tejto dynamickej téme. Zdarma ju získaš zadaním kódu 9DEK-PKNG-N445 v PlayStation obchode. Ponáhľať sa ale nemusíš, keďže téma bude zadarmo dostupná do 11. februára 2021.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom