Rezervačná listina pozvánok a aplikácia VR predstavenia k OnePlus 2 bola spustená

Spoločnosť OnePlus úspešne spustili rezervačný systém pozvánok k novej vlajkovej lodi. Zlou správou je, že ešte pred začitkom oficiálneho predstavenia bolo ponúknutých iba 20 000 kusov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dopyt po OnePlus 2 je taký enormný, že prvých 20 000 kusov bolo vypredaných behom pár hodín. Oficiálne vyjadrenie spoločnosti tvrdí, že pri zahájení predaja bude pripravených 30 až 50 tisíc kusov, čo by malo dostatočne nasýtiť trh pri začiatku. Na tejto stránke sa môžete zapísať do listiny a čakať na vytúženú pozvánku, ktorá by mala byť tento rok dostupnejšia.

oneplus_2_crop_converted

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Druhou významnou správou dnešného dňa je uvedenie aplikácie pri príležitosti predstavenia cez virtuálnu realitu. Po otvorení aplikácie na vás čaká presný dátum a čas predstavenia, ktorý je pre nás 28. júl o 4:00 ráno. Toto výnimočné a exkluzívne predstavenie bude prvým svojho druhu a čaká na nás nezabudnuteľný zážitok. Kto z vás si nastavuje budík? :)

Zdroj: Droid-life.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]