Minuloročný top model OnePlus One mal popri svetlých stránkach aj tie zlé. Jedným z nich bol katastrofálny systém pozvánok, ktorý pri začiatku predaja nedokázal nasýtiť toľkých záujemcov. S príchodom OnePlus 2 sa však celá situácia mení k lepšiemu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovšia správa spoločnosti hovorí, že pri zmene systému boli urobené 3 hlavné zmeny. Prvým je naskladnenie väčšieho počtu kusov pri začiatku predaja. OnePlus tvrdí, že skladové zásoby budú obsahovať 30 až 50 tisíc kusov pri úplnom začiatku predaja. Ďalším bodom vylepšenia je tzv. rezervačný list, na ktorý sa jednoducho zapíšete a budete čakať, až vám príde pozvánka na email. Aj tu prichádza lepšia správa pre tých, ktorý sa minulý rok zaregistrovali na fórum medzi prvými, pre ktorých by malo byť jednoduchšie dostať pozvánku hneď po začiatku predaja.

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

OnePlus One
Posledným bodom je zdieľanie pozvánok. Pri kúpe OnePlus 2 okamžite obdržíte pozvánky na zdieľanie, podobne ako tomu bolo minulý rok, len s tým rozdielom, že doba získania pozvánok je kratšia. My v redakcii pevne dúfame, že spoločnosť zvládne enormný nátlak a záujem verejnosti a prichystá nám opäť výborné zariadenie. Určite sa mnohí zhodnú, že najväčším záporom OnePlus 2 bude práve neslávny systém pozvánok. Nechajme sa teda prekvapiť a počkajme si na oficiálne predstavenie, ktoré sa bude konať 27. júla aj prostredníctvom virtuálnej reality.

Zdroj: blog.oneplus.net

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP