Len nedávno sme ťa informovali o tom, že obľúbená stránka s obsahom pre dospelých začala kvôli koronavírusu v niektorých krajinách rozdávať prístup k prémiovému účtu zadarmo. Pornhub však svoju ponuku rozširuje, a prémiový obsah bude odteraz prístupný bezplatne po celom svete.

Prémiový obsah pre celý svet

Pornhub začal na nový koronavírus reagovať už dávnejšie, pričom už od 12. marca sprístupnil občanom Talianska počas karantény prístup k prémiovému obsahu zadarmo, a neskôr pridal aj niektoré ďalšie krajiny.

Spoločnosť však mení stratégiu, a po novom chce prostredníctvom novej kampane „StayhomeHub“ zmierniť šírenie vírusu tým, že poskytne členstvo Pornhub Premium zadarmo pre celý svet.

Pokiaľ chceš mať špeciálny obsah prístupný aj ty, stačí zaškrtnúť jedno z dvoch políčok „súhlasím s izoláciou a vychutnám si prémiový obsah úplne zadarmo“ alebo „nemôžem sa izolovať, ale sľubujem, že si budem pravidelne umývať ruky a dodržiavať odstup od iných ľudí“, a účet Pornhub Premium bude tvoj až do 23. apríla. Na prístup k členstvu služba nevyžaduje ani zadávanie údajov z platobnej karty.

Portál aktualizoval aj nedávno zverejnené štatistiky súvisiace z nákazou, podľa ktorých najviac dopytov na vyhľadávanie výrazov spojených s koronavírusom ide práve zo Slovenska. Záujem Slovákov je až o 119 % väčší, než je celosvetový priemer.

Najznámejšiu stránku s obsahom pre dospelých navštevuje každodenne viac ako 120 miliónov ľudí, avšak aktuálne opatrenia tiež spôsobili, že mnoho z nich svoje denné rutiny zmenilo.

Zobraziť celú galériu (1)
Zoradenie krajín podľa popularity vyhľadávania výrazov spojených s koronavírusom / Zdroj: Pornhub

Pri analýzy návštevnosti počas 17. marca totiž zaznamenali štatistici spoločnosti nárast až o 11,6 % oproti bežným hodnotám. Podpísali sa na tom najmä európske krajiny, a nie je veľkým prekvapením, že ako prvý nárast návštevnosti zaznamenala pornostránka po sprístupnení bezplatného prémiového členstva v Taliansku, a to až o 57 %.

Obrovské čísla však dosahuje aj vo Francúzsku či Španielsku, kde poskytol portál Pornhub Premium zadarmo od 16. marca, pričom stránka zazmanenala v týchto krajinách nárast návštevnosti o 38,2 % a 61,3 % oproti priemerným hodnotám. Návštevnosť bude určite stúpať aj naďalej, a je pravdepodobné, že po sprístupnení prémiového obsahu po celom svete dosiahne rekordné čísla.

Ďalšie články o koronavíruse:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom