Poradie príspevkov na Instagrame bude po novom zoradené podľa toho, čo máte radi

Teraz čítate
Poradie príspevkov na Instagrame bude po novom zoradené podľa toho, čo máte radi

banner-mi5
Sociálna siet Instagram má nespočetné množstvo priaznivcov a je jednou z najmocnejších na svete. Fanúšikovia vždy radi vidia nové vylepšenia, ktoré prispejú k novému zážitku pri používaní.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vývojári sa preto rozhodli, že po novom prinesú používateľom nový spôsob radenia príspevkov na časovej osi. V budúcnosti sa teda dočkáme príspevkov v poradí, ktoré je čo najbližšie vašim najobľúbenejším záujmom. Prečo to tak vlastne bude oveľa lepšie? Dôvod je veľmi jednoduchý. Mnoho používateľov sleduje stovky až tisíce osobností, respektíve priateľov a aktuálne chronologické radenie príspevkov je chaotické.

InstagramInstagram Social 0Download

Instagram si od tejto novinky sľubuje naozaj veľa a svojim fanúšikom prinesie inteligentné radenie príspevkov. Uviedol, že najväčšiu váhu budú mať priatelia a ich vzťahy s vami. Ďalej sme sa dočkali príkladu, ktorý je veľmi podobný reálnym udalostiam. Ak ste boli napríklad minulú noc na koncerte a hlavná hviezda uverejní video, bude na vás čakať hneď na začiatku vašej časovej osi.

Nezabudnite nás sledovať aj na Instagrame

Najnovšie smartfóny od Xiaomi máme taktiež v redakcii :) #xiaomi #ourlove #xiaomimi5 #xiaomimi4s #ibuygou #testing

Fotka zveřejněná uživatelem FónyzČíny.sk (@fonyzciny.sk),


Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.