Oranžový operátor sa na Slovensku rozhodol spustiť vernostný program pre svojich stálych zákazníkov, v ktorom im poskytne viacero benefitov. Podobný program poskytuje aj konkurenčné O2 pre všetkých svojich klientov. Orange obmedzil dostupnosť nového programu „Orange ďakujem“ iba pre biznis zákazníkov a ponúka ho iba pri splnení niekoľkých podmienok. O novinke informoval operátor v tlačovej správe.

Vernostný program so zľavami od O2 beží na Slovensku už nejaký ten rok. Nedávno operátor zlúčil svoju aplikáciu vyhradenú práve pre tieto benefity s hlavnou aplikáciou Moje O2.

Aktuálne však s podobným programom prichádza aj Orange, ktorý ho sprístupní iba biznis klientom. Ponúka v ňom viacero zliav na pohonné hmoty alebo nákup zariadení.

Orange vyhradil výhody iba pre biznis klientov

Tento program s benefitmi je ale vyhradený iba pre firemných zákazníkov, ktorí majú pridelené číslo IČO a sú v Orangei aspoň 12 mesiacov. Zriadiť si môžu aj vernostnú kartu, ktorú majú možnosť získať na predajni vo fyzickej podobe alebo ju naskenovať vo virtuálnej forme do mobilnej aplikácie Stocard.

Samotné zľavy sú potom evidované na spoločnosť, ktorú biznis klient vlastní. V rámci firmy tak môže výhody využiť aj viacero ľudí. Momentálne sa medzi benefitmi pre firemných klientov v programe Orange ďakujem nachádzajú tieto výhody:

  • Zľava na palivo na čerpacích staniciach Shell (až do výšky 4 centy/liter) a 10% zľava na umývanie či prevádzkové kvapaliny – uplatnenie zliav formou špeciálnej Shell karty od Orangeu.
  • Zľava 5 % na nákup zariadení Samsung v Orangei
  • Zľava 10% na nákup zariadení Huawei v Orangei
  • Zľava 15% na e-shopový nákup produktov od firmy Hour
  • Zľava 20% na e-shopový nákup produktov od firmy Kávomaty
Ďalšie benetify a zmeny pre všetkých

V uplynulých dňoch a týždňoch sa však začali v Orangei diať ďalšie veľké zmeny. Operátor pristúpil k rušeniu starých programov a služieb, zákazníkov bude migrovať na novú ponuku paušálov Go. Bližšie sme sa tejto téme venovali v samostatnom článku.

Okrem toho ale priniesol aj niekoľko zaujímavých výhod pre všetkých klientov. Aktuálne im ponúka možnosť získať bezplatne balík Nonstop Sociálne siete počas festivalu Pohoda in the Air. Viac nájdeš na tomto odkaze.

Novým zákazníkom, ktorí si chcú kúpiť optický internet FiberNet, ponúka do odvolania možnosť vyskúšať si toto pripojenie až na 3 mesiace úplne zadarmo. Detailné informácie o tejto ponuke sme zhrnuli v samostatnom článku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom