Festival Pohoda sa tento rok zmenil na Pohoda in the Air. Kvôli koronavírusu sa toto populárne podujatie zmenilo len na online vysielanie z trenčianskeho letiska. Pohodu podporuje aj Orange, ktorý počas nej prináša zákazníkom bezplatný balík Sociálne siete až do konca týždňa. Má to však niekoľko háčikov. O benefite informoval operátor na svojom Facebooku.

Koronavírus zmenil množstvo aspektov nášho života. Ovplyvnil tiež naplánované podujatia a koncerty. Zmeny neobišli ani festival Pohoda, ktorý síce nebol zrušený, no tento rok nebudú mať vystupujúce kapely žiadne živé publikum. Všetko totiž prebieha iba online.

Orange si pripravil benefit pre zákazníkov aj počas tohtoročnej online Pohody

Orange počas tohto festivalu už v minulosti poskytoval návštevníkom výhody v podobe dátových balíkov. Rovnako sa rozhodol aj teraz. Miesto niekoľkých gigabajtov dát si môžu zákazníci bezplatne aktivovať rovno celý balík Nonstop Sociálne siete.

S týmto balíkom môžu používať vybrané aplikácie bez toho, aby míňali svoje predplatené dáta. Bežne zaň zákazníci zaplatia 4 €, no vďaka Pohode ho majú teraz zadarmo.

V balíku sa nachádzajú aplikácie Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Badoo a Snapchat. Balík Nonstop Sociálne siete však môžu zákazníci Orangeu aktivovať len do 12. júla do 11:00. Tento benefit ale platí iba pre zákazníkov s paušálom za cenu od 15 € mesačne.

Benefit je dostupný pre tie paušály, ktoré spĺňajú podmienku možnosti prístupu k internetu, obsahujú predplatený objem dát alebo už obsahujú inú dátovu službu a súčasne ktorých mesačný poplatok je vo výške minimálne 15 €,“ informoval Orange.

Balík Nonstop Sociálne siete je možné aktivovať zaslaním SMS správy s textom POHODA na číslo 716. O ukončení platnosti  tohto bezplatného balíka bude potom používateľ informovaný 5 dní vopred formou SMS správy.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom