Orange sa už začal pripravovať na obdobie Vianoc, a tak zákazníkom pripravil nádielku nových služieb, volaní, paušálov a dát. Novinky sú platné počnúc dnešným dňom a na svoje si prídu aj študenti, ale aj firemní zákazníci. 

Obdobie Vianoc sa už nezadržateľne blíži a na tieto najväčšie sviatky v roku sa už začínajú pripravovať aj mobilní operátori. Orange už teraz zverejnil novú ponuku paušálov, dátových balíkov a služieb, ktorými chce zaujať zákazníkov.

Dátové novinky

Do aktuálnej ponuky dátových paušálov, medzi ktoré patria Go Data 20 a Go Data 30 teraz pribudol ďalší. GoData 15 prináša záujemcom 3 GB dát za mesačný poplatok 15 €. Množstvo dát sa však môže navýšiť o 1 GB, ak sa zákazník rozhodne pre ročnú viazanosť. Pri dvojročnej viazanosti naopak získava zľavu na telefón vo výške 60 €. Volania a SMS správy ale nie sú predplatené, a tak si za 1 minútu operátor účtuje 0,10 €. Cena 1 SMS správy je 0,06 €. Už pri 15 mesačnej viazanosti si môžu zákazníci vybrať z benefitov, buď extra dáta, alebo minúty.

Študenti s preukazom ISIC, ITIC a EURO<26 si pri kúpe niektorého z aktuálne dostupných dátových balíkov môžu uplatniť zľavu vo výške 5 € z mesačného poplatku. Pri vyčerpaní dát je dostupná aj ich automatická obnova, pričom 1 GB stojí 2 €, no ak ich zákazník počas mesiaca nevyužije všetky, prenesú sa do ďalšieho mesiaca. K doplnkovým službám pri dátových paušáloch patria neobmedzené SMS/MMS správy za 2 €, 100 minút do všetkých sietí za 4 € a využívanie dát na druhej SIM karte úplne zdarma.

Prenos dát pri Go Data za poplatok

Prenos dát do ďalšieho fakturačného obdobia bude možný už aj pri paušáloch Go Data, no Orange si za túto novinu vypýta poplatok 1,50 €. Pokiaľ ich zákazník nevyužije ani v ďalšom mesiaci, dáta prepadnú. Zákazníci si tiež môžu vybrať 1 číslo (aj mimo siete Orange), na ktoré budú môcť za 3 € mesačne telefonovať neobmedzene. Nové zmeny sa dotkli aj poplatkov za dáta pri Prima kartách. Za 1 GB dát tak odteraz bude účtovaných 6 € a za 0,2 GB si operátor vypýta až 2 €. Platnosť dát je 30 dní.

Nenechaj si ujsť
Orange ako jediný operátor na Slovensku prináša volanie cez WiFi. Toto všetko môžeš od novej služby očakávať

Odmeny za odporúčania

Orange vo svojej vianočnej ponuke zavádza aj novinku odmeňovania zákazníkov, ktorí ho odporučia svojim známym a kúpia si niektorý z dostupných programov. Celková odmena môže byť vo forme 40 GB dát či v 150 € zľave na paušál, pričom je rozdelená na obdobie 20 mesiacov. Výška odmeny závisí od paušálu, ktorí si známi vyberú.

Aby existujúci zákazník mohol zľavu využiť, musí mať paušál v hodnote aspoň 10 eur. Či už dátový alebo finančný bonus sa rozrátava obom zákazníkom počas 20 mesiacov.“ – vyjadrenie Orangeu.

Operátor nezabúda ani na časté využívanie dát vo firmách. Tie, ktoré realizujú komerčnú operáciu aspoň za 10 € mesačne, môžu získať 3 GB balík dát. Za poplatok 29,99 € ho môžu využívať počas 3 mesiacov. Pokiaľ majú program v hodnote 30 € mesačne, môžu za 64,99 € získať 3 GB dát na pol roka a pri vyššej cene môžu s týmto balíkom dátovať počas 9 mesiacov. Ako sa pozdáva vianočná ponuka Orange tebe?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom