Mobilní operátori neustále zvyšujú pokrytie Slovenska svojim signálom, čo napomáha aj k zvýšenému využívaniu dát. O2 sa teraz rozhodlo za používanie mobilného internetu svojích zákazníkov odmeniť a zdarma im ponúka dátové balíky. 

Slovenské O2 sa môže pýšiť viac ako 90 % pokrytím nášho územia rýchlou LTE sieťou, ktorú využíva čoraz viac zákazníkov. Tí teraz môžu získať bezplatné dáta v rozmedzí od 100 MB do 1 GB, a to len vďaka pripojeniu k 4G sieti. Akcia však platí len do Mikuláša, teda do 6. decembra.

O2 rozdáva dáta

Veľkosť dát, ktoré zákazník zdarma získa, však závisí od veľkosti jeho aktuálneho balíka. Pri 100 MB dát mu tak bude pripočítaných ďalších 100 MB a rovnako to platí aj pri 500 MB balíku. Klienti využívajúci 1 GB balík alebo väčší získajú po prihlásení sa do 4G siete v niektorej pokrytej obci ďalší 1 GB zadarmo.

Zobraziť celú galériu (0)
Aj pre slovákov je dôležitý najmä objem dát, Pexels

Nenechaj si ujsť
Orange ako jediný operátor na Slovensku prináša volanie cez WiFi. Toto všetko môžeš od novej služby očakávať

Zapojiť sa budú môcť všetci zákazníci O2. Ich úlohou bude označiť sa v niektorej z vyše 1700 obcí Slovenska, ktoré sú pokryté 4G LTE signálom.“ – vyjadrenie O2

Pri prihlasovaní je však potrebné mať zapnuté GPS, ktoré lokalizuje miesto pripojenia. Všetky rozdané dáta budú platné 1 mesiac od aktivácie a zákazníkom, ktorí využívajú službu Datahit, sa nevyužité dáta môžu preniesť do ďalšieho obdobia. Chystáš sa využiť túto akciu?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom