Server Game Informer zverejnil hernú ukážku na očakávané Diablo IV, v ktorej odhaľuje jeden zo základných prvkov hrateľnosti. Vidíme súboj s obrovským bossom, kopu hráčov na obrazovke a tradičný diablovský chaos.

[socia]

Jednou z hlavných zmien oproti minulým dielom bude otvorený svet, po ktorom sa budeš môcť so svojim hrdinom voľne pohybovať, a tak stretávať svojich kamošov podobne ako tomu býva v MMORPG tituloch. Ako sme ťa už raz informovali, tento svet bude plný démonov a príšer, medzi ktorými sa sem-tam objaví špeciálny boj s bossom, na ktorého si vo väčšine prípadov povoláš svojich kamošov. To však neznamená, že na neho nemôžeš vrhnúť aj sám. Jedným z nich bude aj drak menom Ashava.

Krátka ukážka ukazuje početnú armádu hráčov bojujúcich s týmto mimoriadne nadizajnovaným nepriateľom. Hra by takýchto, či už plánovaných alebo čisto náhodných ťažení proti megalomanským nepriateľom mala obsahovať požehnane.

Nenechaj si ujsť
10 vynikajúcich hier, ktoré vznikli na Slovensku

Aj táto ukážka naznačuje, akým smerom sa novinka odkloní od predchádzajúcich častí, kedy zdôrazňuje prvok spolupráce medzi hráčmi. O neustálom pripojení k internetu, nezávislé platformy ktorú si vyberieš, si hádam už počul. Hra vyjde na PC a všetky dostupné konzoly, no neočakávaj ju skôr ako v roku 2021.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom