Milovníci seriálu House of Cards si v budúcom roku budú môcť vychutnať novú sériu, ktorá však bude poslednou. Netflix sa rozhodol ukončiť ďalšie natáčanie po tom, čo sa na adresu hlavnej hviezdy Kevina Spaceyho vyrútili obvinenia zo sexuálneho obťažovania.

Spacey obvinený zo sexuálneho obťažovania

Celú drámu spustil herec Anthony Rapp, ktorý účinkoval aj v Star Trek: Discovery. Ten totiž obvinil Kevina Spaceyho zo sexuálneho obťažovania, ktoré sa malo udiať v dobe, keď mal Anthony 14 rokov. Spacey bol v tom čase o 12 rokov starší. Tieto nepríjemné správy prekvapili nielen širokú verejnosť, ale pobúrili aj samotný Netflix či televízne štúdio Media Rights Capital. Zástupcovia oboch spoločností sa prednedávnom zišli, aby situáciu upokojili, no Kevin Spacey sa tohto stretnutia nezúčastnil.

Nenechaj si ujsť
Toto je 10 seriálov, ktoré už Netflix nevysiela a je to možno veľká škoda. Niektoré skončili hneď po 1. sérii

House of Cards bude pokračovať

Netflix k spojeniu novej série seriálu a obvineniam tejto hereckej hviezdy nevydal žiadne stanovisko. House of Car“ je však jedným z najdôležitejších dramatických seriálov spoločnosti, ktorý si obľúbili milióny divákov po celom svete. Ďalšiu, v poradí už 6. sériu si fanúšikovia budú môcť pozrieť v budúcom roku. Udalosti posledných dní tak skutočne mnohých prekvapili. K obvineniam sa Kevin Spacey vyjadril, že išlo o len o „nerozvážne správanie v opitosti“.

Tieto správy neostali bez rýchlej odozvy, ktorá prichádzala zo všetkých strán, vrátane komunity gayov a lesbičiek, ale aj riaditeľky organizácie GLAAD – Sarah Kate Ellisovej. Tá totiž vyjadrila spojenie s homosexualitou a pedofíliou, čím narážala práve na Kevina Spaceyho a jeho „zabudnutý“ sexuálny zločin.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom