Netflix krátkou ukážkou predstavil celovečernú snímku Project Power, ktorá odhaľuje vedľa hviezdneho hereckého osadenstva a najmä neopozeranú zápletku so superschopnosťami v hlavnej úlohe. Na nový trailer Netflixu upozornil portál IGN.

Project Power je pripravovaný sci-fi titul s Jamie Foxxom a Joseph Gordon-Levittom v hlavnej úlohe. Ambiciózna snímka, ktorej premiéra je naplánovaná na august, pôsobí extrémne kvalitným a sviežim dojmom, najmä ak zoberieme do úvahy jej umiestnenie do prostredia streamovacej služby.

Hlavnou premisou bude špecifická droga, pomocou ktorej každý obyvateľ filmového New Orleans môže na päť minút nadobudnúť superschopnosti. Hnacím motorom príbehu je tak nevyspytateľnosť piluly, keďže potenciálny hrdina nevie, akou schopnosťou bude v jej dôsledku obdarený.

Následkom toho je zvýšená kriminalita, ktorú sa bude snažiť podchytiť lokálny policajt, mladá dílerka a bývalý vojak bažiaci po pomste. Trojica natrafí na prvotnú stopu, na základe ktorej začne budovať plán dolapenia zvrátenej skupinky stojacej za drogou.

Vedľa Foxxa a Gordon-Levitta sa objaví aj sympatická Dominique Fishback alebo rapper Machine Gun Kelly. Režisérske kreslo obsadila dvojica Ariel Schulman a Henry Joost, ktorých mená rezonujú u fanúšikov filmov najmä v spojitosti s tretím a štvrtým dielom Paranormal Acivity.

Nenechaj si ujsť
Film o Nikola Teslovi ukazuje MacBook v 19. storočí. Podľa traileru pôjde o nevšedný, no jedinečný zážitok

Netflix sci-fi novinkou len utvrdzuje svoje vodcovské postavenie na filmovom trhu. Zatiaľ čo Hollywood stagnuje a filmárske štúdia volia cestu VOD kanálov, Netflix dokáže profitovať aj v období krízy a ponúkať divákom jedinečné snímky, akou Project Power rozhodne bude.

To, či exkluzivita Netlfixu napodobí komerčný úspech nedávneho Exctraction alebo Spenser Confidential sa dozvieme už 14. augusta.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP