Najkontroverznejší automobil posledných rokov, elektrický pickup Tesla Cybertruck, sa objavil v Petersenovom automobilovom múzeu v Los Angeles. Na túto udalosť upozornil aj portál Electrek a videá návštevníkov nám poskytujú zatiaľ najdetailnejší pohľad na prelomový model Muskovej automobilky.

Ak sa náhodou v týchto dňoch nachádzaš v Južnej Kalifornii a radíš sa medzi milovníkov technológií a elektromobility, rozhodne by si si nemal nechať ujsť akciu v Petersonovm múzeu automobilov.

V týchto dňoch je totiž v múzeu stredobodom pozornosti elektrický pickup Tesla Cybertruck. Od oficiálneho predstavenia v novembri táto výstava ponúka zatiaľ najdetailnejší pohľad na elektrický pickup z dielne Elona Muska.

Ako dodáva GreenCarReports, Musk pred pár mesiacmi oznámil, že produkčná verzia Cybertrucku bude o čosi menšia. Tieto tvrdenia však pár dní dozadu vyvrátil, takže Cybertruck by si mal vo finálnej produkčnej verzii zachovať rozmery prototypu, ktorý je v múzeu vystavený.

Vidieť Cybertruck naživo a na vlastné oči je úplne niečo iné, ako ho sledovať na fotografiách či videách. Ľudia, ktorí už múzeum navštívili sa zhodujú, že oceľová kapotáž vyzerá naživo omnoho lepšie, než na fotografiách či videách.

Návštevníci sa však nemôžu pozrieť do interiéru vozidla, čiže pohľad do interiéru ponúkajú iba zábery skrz okná, no napriek tomu sa jedná o zatiaľ najdetailnejší pohľad na elektrický pickup Tesly.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom