Mnoho používateľov pri prehliadaní internetu preferuje čo najväčšie súkromie, ktoré im dokáže poskytnúť aj Mozilla Firefox Focus. Internetový prehliadač zameraný na bezpečie a súkromie uzrel svetlo sveta ešte na jeseň minulého roka, no teraz dostáva významnú aktualizáciu. Novinky, ktoré Mozilla zapracovala, prinesú používateľom ešte lepší zážitok z bezpečného prehliadania internetu.

Od predstavenia prvej verzie Mozilly Focus ubehol už viac ako rok, počas ktorého si tento prehliadač stihol získať mnoho spokojných používateľov. Aby bolo privátne prehliadanie internetu ešte pohodlnejšie, Mozilla doň pridala niekoľko zásadných vylepšení.

Veľká aktualizácia s príjemnými novinkami

V prvom rade ide o novú funkciu automatického dopĺňania názvov webových stránok, ktorú si používatelia môžu plne prispôsobiť. Už viac nebudú musieť vyťukávať celú adresu webu, ktorý chcú navštíviť, nakoľko nový Firefox Focus to vie spraviť za nich. Dokáže si totiž zapamätať najčastejšie navštevované stránky, ktoré potom pri vyhľadávaní automaticky navrhne. Samozrejme je možné adresy stránok doplniť aj manuálne.

Nenechaj si ujsť
Konečne vieme, prečo je Firefox Quantum tak extrémne rýchly. Mozilla vytiahla eso z rukáva

Túto novinku doplnila Mozilla aj o možnosť pridania alternatívnych vyhľadávačov. Po pridaní iného vyhľadávača je tak možné jednoducho vyhľadať vybraný obsah, a to aj bez navštívenia daného webu. S novou Mozillou Focus si tak naozaj každý môže nastaviť svoje preferencie.

Prístup k informáciám je v poslednej aktualizácii tohto prehliadača ešte jednoduchší, a to bez straty súkromia počas používania. Navyše sa Focus už od začiatku pýši svojou rýchlosťou načítavania stránok, nakoľko dokáže blokovať otravné reklamy a zamedzuje sledovaniu aktivity používateľa. Ak si si ešte nevyskúšal najnovšiu Mozillu Firefox Focus, môžeš si ju stiahnuť v Obchode Play, ale aj v App Store.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom