Meizu originálnymi pozvánkami ohlásilo príchod Meizu Pro 6 už 13. apríla

banner-pro-5

Okolo pripravovanej vlajkovej lode Meizu, s názvom Meizu Pro 6, bolo v posledných týždňoch veľa ruchu. No a dnes čínsky výrobca všetkých prekvapil skvelou správou, že predstavenie Meizu Pro 6 prebehne už 13. apríla, teda len týždeň po odhalení Meizu M3 Note.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Práve kvôli nedávnemu odhaleniu M3 Note sa očakával príchod Pro 6 o čosi neskôr a najnovšia správa je teda veľkým prekvapením. Zaujímavý je aj spôsob, akým Meizu pripravovanú konferenciu ohlásilo. Originálne pozvánky informujúce o tejto udalosti, prichádzajú s veľmi jednoduchým dizajnom a výrobca doslova rozposlal list papiera, s akoby ručne písanými detailami konferencie. Oficiálne predstavenie nového najvýkonnejšieho smartfónu od Meizu teda prebehne 13. apríla o 14:30 v Pekingu.

pro-6-invite-papers-02

Meizu je už z minulosti známy svojimi efektnými pozvánkami. Spomeňme si na originálnosť pri oznamovaní modelu Meizu M2 s funkčnými telefónmi Nokia 1110. S jednoduchým prevedením pozvánok chce spoločnosť zvýrazniť čistý, minimalistický dizajn Meizu Pro 6, ktorý zobrazujú aj nádherné fotografieS doteraz potvrdených špecifikácií vieme, že 13.apríla uvidíme vôbec prvý smartfón s procesorom Helio X25 pod kapotou. Potvrdené boli aj správy o prítomnosti 3D touch technológii

pro-6-invite-paper

Takto skoré predstavenie Pro 6 je prekvapivé aj vzhľadom na predchádzajúcu generáciu Pro 5, ktorá prišla na trh len v septembri minulého roka. Takže len v priebehu 7 mesiacov spoločnosť inovuje svoju zostavu zariadení o ďalší špičkový model. Verme teda, že Meizu dokáže naplniť vysoké očakávanie a opäť predstavý skvelý smartfón.

meizu-pro-6-exkluzivne2

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]