banner-pro-5
O Meizu M3 Note sme počuli mnoho dohadov, no dnes sme vďaka oficiálnemu predstaveniu modelu konečne dostali definitívne odpovede ohľadne dizajnu a špecifikácií zariadenia.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Meizu M3 Note sa stal prvým smartfónom spoločnosti Meizu s označením „M“, ktorý má kovové telo a stáva sa tak priamym konkurentom pre Xiaomi Redmi Note 3 / Pro či zariadenia spoločnosti Lenovo. Kovový dizajn zariadenia je rovnaký ako v prípade súčasných modelov od Meizu s označeniami MX5, Pro 5 a Meizu Metal. Telo však v prípade novinky pôsobí oveľa štíhlejším dojmom a napomáhajú tomu aj tlačidlá na boku zariadenia pre ovládanie hlasitosti a zapnutia/vypnutia, ktoré sú zapustené do rámu a nenarušujú tak jemné línie smartfónu.

meizu-m3-note-oficialne2Meizu M3 Note vzadu ponúka 13 MPx kameru, ktorá napriek zachovaniu veľkej, 4100 mAh zabudovanej batérii, nevyčnieva z tela. Na boku novinky je priestor pre dvojicu SIM kariet, pričom jeden z nich môže byť nahradený pamäťovou kartou do veľkosti 128 GB. Dizajn M3 Note predstavuje kombináciu tmavo-šedej farby s čiernou prednou stranou smartfónu, zatiaľ čo druhá varianta ponúka zlatú farbu s bielym prevedením priestoru okolo 5.5-palcového FullHD displeja. Pod touto obrazovkou je umiestnené domáce hardvérové tlačidlo Meizu Touch 2.1 so zabudovaným snímačom odtlačkov prstov. V hornej časti si zas našla svoje miesto 5 MPx selfie kamera.

Meizu M3 Note-5Vnútro high-end verzie Miezu M3 Note zahŕňa 3 GB RAM a 32 GB eMMC 5.1 pamäť, výkonnostne slabšia verzia ponúka 2 GB RAM spoločne so 16 GB úložiskom. V oboch prípadoch bude použitý procesor MediaTek Helio P10 (MT6755m). Cenovka lacnejšej verzie začína na úrovni 109 €, verzia s 3 GB RAM bude stáť 135 €. Zariadenie bude v Číne dostupne od 11. apríla.

meizu-m3-note-oficialne3

Zdroj: Gizchina.com, Meizu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP