banner-pro-5
Jeden z najväčších čínskych výrobcov smartfónov, spoločnosť Meizu, svoju prvú tohtoročnú novinku predstavil len pár hodín dozadu. Ide o Meizu M3 Note, smartfón strednej triedy, ktorý poteší nízkou cenou. Meizu má však pre tento rok vo svojom rukáve iné eso, ktoré ešte len vytiahne. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Meizu sa už pomaly pripravuje na oficiálne predstavenie svojej nadchádzajúcej vlajkovej lodi – Meizu Pro 6. Zvyčajne sa výrobcovia snažia o svojich prichádzajúcich smartfónoch držať jazyk za zubami, no Meizu ide na to teraz inak. Priamo ten najpovolanejší, CEO spoločnosti, zverejnil na svojom oficiálnom Weibo profile najnovšie fotografie Meizu Pro 6 vo vysokej kvalite. Podľa nich môžeme usúdiť, že Pro 6 bude v čiernej farbe vyzerať naozaj úžasne. Huang Zhang tiež dodal, že na fotografiách sa nachádza prototyp smartfónu, nie finálny produkt.

Meizu Pro 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-pro-6-exkluzivne2
Tak či onak, najnovšie fotografie potvrdzujú predošlé domnienky o dizajne nástupcu najvýkonnejšieho smartfónu sveta pre minulý rok. Meizu Pro 6 opäť príde so špičkovou konštrukciou z kovu. Predná strana novinky sa dizajnovo veľmi nezmení a opäť budeme svedkami zahnutého 2,5D displeja. Zmení sa však jeho uhlopriečka, ktorá by po novom mala byť veľmi prijateľných 5,2″. Oproti 5,7″ displeju v Pro 5 teda pôjde o poriadnu zmenu. Rozlíšenie displeja by sa meniť nemalo a ak je informácia s uhlopriečkou pravdivá, FullHD bez problémov postačí. Už bolo niekoľkokrát potvrdené, že displej Pro 6 bude schopný rozoznávať tlak, akým naň tlačíte a príde s funkciou podobnej 3D Touch v najnovších iPhonoch.

meizu-pro-6-exkluzivne3
Väčšie zmeny v dizajne si môžeme všimnúť na zadnej strane. Tam si svoje miesto nájde len mierne vyčnievajúca šošovka pravdepodobne 21 MPx fotoaparátu a laserové zaostrovanie, okolo ktorého sa bude obopínať blesk s tzv. „prstencovým“ dizajnom. Redizajnom prešlo aj krytie antén na spodnej a vrchnej časti zadnej strany. Fotografie taktiež potvrdzujú integrovanie reverzibilného USB Type-C konektora, tenkú konštrukciu a premiestnenie 3,5 mm audio jacku na spodnú stranu.

meizu-pro-6-antutu-test

Meizu Pro 6 v Antutu dosiahlo takmer 100 000 bodov

Už vieme, že Meizu Pro 6 bude pod svojou kapotou ukrývať najnovší 10-jadrový procesor od MediaTeku, Helio X25, ktorý by sme ako prvý mali vidieť práve v tomto zariadení. Iné správy hovoria o 3 GB RAM, 32 GB vnútornej pamäti či Androide 6.0 Marshmallow. Na trh by mohla zavítať aj verzia so 4 GB RAM pamäťou a väčším vnútorným úložiskom. Dátum predstavenia Meizu Pro 6 zatiaľ oznámený nebol.

Zdroj: Mydrivers.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP