Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Problémami zmietaná spoločnosť Nokia oznámila verejnosti spoluprácu so spoločnosťou Meizu. Prvých smartfónov so spolupráce týchto dvoch významných firiem by sme sa mali dočkať začiatkom roka 2016.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Novinka v portfóliu spoločnosti ponesie označenie Meizu M2. Meizu už začalo rozposielať pozvánky k predstaveniu tohto zaujímavého kúsku, ktorý by mal patriť do low-end kategórie. Obsahom pozvánky je asi najznámejší smartfón na svete, Nokia 1110, ktorá je funkčná. Príčinou tohto zaujímavého kroku je práve novovzniknutá spolupráca medzi Meizu a Nokiou. Spoločnosť tým chce naznačiť, že Meizu M2 by malo byť jedným z najlepších smartfónov všetkých čias. K tomuto úspechu má však novinka ešte veľmi ďaleko. Poďme sa teda bližšie pozrieť, čo vlastne Meizu M2 robí takým výnimočným.

Doterajšie informácie máme k dispozícii iba z certifikačného úradu TENAA, ktorý odhalil, že Meizu M2 bude poháňať Mediatek MT6735 s grafickým akcelerátorom Mali-T720 v spojení s 2 GB RAM. Prednej strane bude dominovať 5-palcový displej s HD rozlíšením. Interné úložisko má kapacitu 16 GB a je rozšíriteľné pomocou microSD kariet. Na zadnej strane nájdeme už klasicky 13 MPx hlavný fotoaparát. Predný fotoaparát ma rozlíšenie 5 MPx. Pod kapotou Meizu M2 skrýva 2700 mAh batériu. Nechýba ani podpora LTE a Dual SIM.

Pri pohľade na túto výbavu nejedného fanúšika ihneď napadne, že sa jedná iba o klasický priemer. Meizu M2 môže zachrániť už iba výborná cena. A tá je fakt ohromná. Meizu si vypýta za M2-ku cenu, ktorá by mala byť nižšia ako 90 €, čo je vzhľadom k výbave výborná správa. Berte však do úvahy, že žiadne z týchto špecifikácií a ani cena ešte nie je oficiálne potvrdená. Oficiálne predstavenie sa bude konať 29. júla.

Zdroj: Phonearena.com, Mobile.IT168.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú