Vieš si predstaviť, ako by asi vyzeralo auto, ktoré vznikne spojením automobiliek Tesla a BMW? Veru, toto si nevieme predstaviť ani my. Ako však upozornil portál Insideevs, jeden majiteľ Modelu 3 si to zrejme predstavil a vo finále takéto vozidlo aj „zhotovil“.

Pri článkoch o elektromobiloch obvykle nebýva zvykom, že by sa v ňom nachádzali fotografie, ktoré nejakým spôsobom čitateľovi „psychicky ublížia“. V tomto prípade ale musíme podotknúť, že pohľad na modifikáciu Tesly Model 3 nemusí úplne každý zvládnuť. Ak už si fanúšik Tesly, BMW, alebo iba jednoducho pekných áut, tento pohľad ti ostane pred očami zrejme ešte poriadne dlhú dobu.

Fotografia, ktorá sa objavila na Twitteri, zobrazuje biely Model 3, na ktorý jeho majiteľ namontoval mriežku chladiča z BMW. Netušíme, čo ho k tomu viedlo, možno len túžil vlastniť elektrické BMW i4, no nechcelo sa mu čakať, kým príde na trh.

Vzhľadovo by tvar mriežky chladiča pôvodne mohol patriť „dvojkovému“ BMW, no to je v tomto prípade asi jedno. Čokoľvek podobné by na elektrickej Tesle vyzeralo otrasne.

My len v dobrom záujme majiteľa auta dúfame, že mriežku na svoje auto iba prilepil. Ak ju totiž vyrezal a vložil priamo do karosérie, návrat do pôvodného stavu bude o čosi nákladnejší.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom