Teraz čítate
LG G6 ponúkne bezrámikový displej! Spoločnosť začala rozposielať pozvánky na predstavenie

S blížiacim sa dátumom veľtrhu MWC v Barcelone sa objavujú mnohé zaujímavé informácie o smartfónoch, ktoré na výstave môžeme očakávať. Po nedávnych únikoch dizajnu LG G6 prichádza ešte lepšia správa. Spoločnosť začala s rozposielaním pozvánok na túto výnimočnú udalosť, nakoľko práve 26. februára plánuje oficiálne odhaliť svoj nový high-end pre rok 2017.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Týmto modelom sa LG zaradí medzi ostatných výrobcov, ktorí predstavia, alebo už predstavili svoj bezrámikový smartfón. Nová G6-ka prinesie relatívne veľký 5,7″ displej s netradičným rozlíšením 2880 x 1440 pixelov a pomerom strán 18:9, ktorý LG pomenovalo Full Vision. Aj napriek veľkej uhlopriečke obrazovky padne smartfón používateľovi do rúk veľmi pohodlne. Tento fakt znázornil výrobca na náčrte, kde môžeš vidieť, že medzi obrazovkou a rukou používateľa neprekáža rámik displeja. Ďalšie čiary na náčrte znázorňujú práve to, ako dobre bude novinka „sedieť“ v ruke používateľa.

Oznámenie

zdroj fotografie: CNET

„Odseknutá“ spodná časť pozvánky môže predstavovať úbytok hrúbky rámiku okolo obrazovky. Týmto modelom bude LG pokračovať v trende bezrámikových smartfónov a zároveň ním poteší svojich fanúšikov, ktorí na takýto kúsok dlho čakali. Jeho kroky bude v marci nasledovať aj Samsung s vlajkovou loďou Galaxy S8. Tú sme už mali možnosť vidieť na niekoľkých reálnych fotografiách.

Takmer bezrámikový displej Xiaomi Mi MIX

Nenechaj si ujsť
Ďalšia sada reálnych fotografií odhaľuje LG G6 v netradičnom prevedení

Všetkých výrobcov však predbehlo v minulom roku Xiaomi, keď nečakane predstavilo svoj revolučný Mi MIX. Bude veľmi napínavé sledovať, ako sa s touto bezrámikovou výzvou vysporiadajú ostatní výrobcovia. LG v tom má však jasno a my uvidíme jeho doteraz najlepší model už o pár týždňov v Barcelone.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: matus@fontech.sk
  • peterpan

    Žeby všetky rendery doteraz vydané boli obyčajné kačice? :D mám na mysli hlavne tie “reálne”obrazky v gumených obaloch čo tu kolovali doteraz čo sa podobali na G5