Juhokórejská spoločnosť LG sa pokúša oživiť svoju vlajkovú radu smartfónov. Po čiastočne modulárnej G5-ke tak plánuje tento výrobca predstaviť nástupcu, ktorý by mal byť vo všetkých ohľadoch lepší od svojho neveľmi úspešného predchodcu. Nová séria reálnych fotografií odhaľuje, že minimálne po dizajnovej stránke sa rozhodne bude jednať o krok správnym smerom.

Novinka dokonca poprvýkrát odhalila na reálnych fotografiách svoju celú prednú stranu. Tá vyniká netradičným spracovaním 5,7-palcového displeja so zaoblením po jeho rohoch. Okrem toho sa vôkol neho nachádzajú tenké rámiky sivej farby. Spodný rámik je najväčší, no s veľkou pravdepodobnosťou využitý nebude a navigačné tlačidlá sa tak opäť budú nachádzať na samotnom displeji. Po obvode je G6-ka vybavená hliníkovým rámom, ktorý má v sebe integrované tradičné hardvérové tlačidlá na reguláciu hlasitosti, dvojicu mikrofónov, hlasitý reproduktor, ale aj konektor USB Type-C. Nezabudlo sa však ani na 3,5 mm audio jack a prítomný je samozrejme aj slot na jednu, prípadne dve SIM karty.

zdroj fotografie: AndroidAuthority

Nenechaj si ujsť
TIP: Takto by mohlo vyzerať LG G6, dostala sa k nám reálna fotografia

Zadná strana je nepochybne inšpirovaná už spomínaným predchodcom, od ktorého bolo prebraté aj spracovanie duálneho fotoaparátu. Ten má vo svojom strede umiestnený blesk, pričom z fotografií nie je stále celkom jasné, o aký typ blesku sa jedná. Pod obrubou fotoaparátu sa nachádza skener odtlačkov prstov, ktorý by zároveň mal slúžiť ako odomykacie a vypínacie tlačidlo. Obrázky zadnej strany prekvapivo odhaľujú aj metalický povrch, ktorý je diametrálne odlišný od toho z predošlého úniku.

zdroj fotografie: Android Authority

S veľkou pravdepodobnosťou však bude zadná strana v skutočnosti pokrytá sklom, ktoré má v tejto farebnej verzii navodzovať práve textúru brúseného kovu. Túto správu podporujú aj informácie o implementovaní bezdrôtového nabíjania, s ktorým majú celokovové zariadenia problémy. LG G6 by mal okrem iného obsahovať Snapdragon 835 a jeho oficiálne predstavenie by malo prebehnúť na veľtrhu MWC koncom tohto mesiaca.

zdroj fotografií: AndroidAuthority

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom