Začiatkom tohto mesiaca sme vás informovali o údajnom nástupcovi Lenovo Vibe Z2 Pro, ktorý mal niesť názov Vibe Z3 Pro. Tieto informácie však boli nepravdivé. Teraz sa totižto dozvedáme niečo viac o tomto záhadnom Lenovo smartfóne. Nový smartfón by mal niesť názov Lenovo Vibe Shot, pričom jeho primárna funkcia bude fotografovanie.

Lenovo VIBE Z2 PRO môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Zadná strana Lenovo Vibe Shot bude obsahovať 16 MPx BSI snímač, ktorému bude sekundovať trojitý farebný LED blesk, ktorý by mal poskytnúť konzistentné osvetlenie v rôznych prostrediach. Prítomná bude aj optická stabilizácia obrazu, ktorá zaistí kvalitnejšie fotografie v horších svetelných podmienkach a video bez trasenia obrazu. Prítomný tu bude pravdepodobne aj laser automatického zaostrovania, ktorý už dobre poznáme z LG G3. Samozrejmosťou je aj hardvérové tlačidlo spúšte fotoaparátu.

lenovo_vibe_shot2

Čo sa týka ostatných špecifikácií, Lenovo Vibe Shot bude disponovať 5-palcovým displejom s Full HD rozlíšením a poháňať ho bude 64-bitový Snapdragon 615 procesor. Operačná pamäť RAM príde s veľkosťou až 3 GB a vnútorná pamäť bude ponúkať kapacitu 32 GB. K dispozícii bude aj slot pre microSD karty do veľkosti 128 GB. Konštrukcia nového Lenovo smartfónu bude pravdepodobne zhotovená z kovu a zadnú stranu bude zdobiť kovový pruh s „kartáčovým“ efektom. Lenovo Vibe Shot tiež príde s Androidom vo verzii 5.0. Informácie o cene a dostupnosti zatiaľ nie sú známe, no Lenovo by mohlo svoj najnovší kúsok zo sveta smartfónov predstaviť na veľtrhu MWC v Barcelone, ktorý sa koná začiatkom marca.

Zdroj: Gsmarena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú