Čínska sociálna sieť Weibo je nám dobre známa najmä vďaka rôznym únikom informácií, prevažne o čínskych smartfónoch. Teraz sa na tejto sieti objavili fotografie záhadného Lenovo smartfónu, ktorý môže, ale nemusí byť nadchádzajúca vlajková loď. Lenovo v priebehu rokov ukázalo, že sú schopní robiť naozaj dobré Android telefóny, ale tiež preukázali, že im nevadí experimentovať a skúšať nové nápady. Lenovo nás minulý rok prekvapilo skvelou vlajkovou loďou Vibe Z2 Pro s kovovým telom, ktorá teraz pravdepodobne dostane svojho nástupcu.

Lenovo VIBE Z2 PRO môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Na uniknutých fotografiách môžeme vidieť neznámu vlajkovú loď od Lenovo, ktorej názov je podľa dohadov Lenovo Vibe Z3 Pro. Všimnúť si môžeme naozaj zaujímavý dizajn zadnej strany, ktorý pripomína kreditnú kartu. Zadná strana je tvorená sklom a kovovým pásom. Prehliadnuť nejde ani fotoaparát, ktorého rozlíšenie je podľa fotografie 16 MPx a disponuje aj optickou stabilizáciou obrazu. Fotoaparát dopĺňa až trojitý LED blesk a je vidieť, že každá dióda je inej farby. Na jednej z bočných strán sa nachádza aj fyzické tlačidlo spúšte fotoaparátu a na spodnej strane zasa dva reproduktory.

Lenovo Vibe Z3 Pro pravdepodobne príde so 64-bitovým štvorjadrovým Snapdragon 810 procesorom, ktorému bude rovnako, ako v prípade Xiaomi Mi Note Pro, disponovať až 4 GB operačná pamäť RAM. Vnútorná pamäť má mať kapacitu až 64 GB. Nové Vibe Z3 Pro má napájať 3400 mAh batéria, ktorú nebude možné používateľsky vybrať. Nová vlajková loď od Lenovo by mala byť predstavená na MWC v Barcelone už v marci.

Zdroj: Gizchina.com, Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP