banner-mi-pad-2
Vlna úspechov v spojení s predstavením nového low-endu, Xiaomi Redmi 3, nenechala chladných ani ostatných výrobcov. Prvým priamym konkurentom sa dnes stala novinka od spoločnosti Lenovo, Lenovo Lemon 3. Tento súboj môže byť pre koncového zákazníka ešte veľmi zaujímavý. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Včerajšie informácie o tomto “citrónovom“ smartfóne sa zdajú byť z časti pravdivé. Dnes totižto spoločnosť predstavila nový smartfón, ktorý však nie je K5 Note, ale novinka Lenovo Lemon 3, ktorá cieli na najnižšiu cenovú reláciu. Po konštrukčnej stránke sme sa dočkali nádherného celokovového dizajnu, ktorý skrášľuje 5-palcový FullHD displej. K dispozícii budú 2 farebné prevedenia – strieborná a zlatá. Pod kapotou pracuje procesor Snapdragon 616 spolu s 2 GB operačnou pamäťou RAM a 16 GB interným úložiskom, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet.

Lenovo K3 Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


lenovo lemon 3 (2)

Jedným z hlavných a dosť podstatných rozdielov medzi Redmi 3 a Lenovo Lemon 3 je kapacita batérie. V prípade nového Lenova sa bohužiaľ musíme uspokojiť iba s batériou o kapacite 2750 mAh, narozdiel od veľkej 4100 mAh batérie, ktorá sa nachádza v Xiaomi Redmi 3. Zadná strana sa stala domovom pre 13 MPx hlavný fotoaparát, ktorému sekunduje predný selfie fotoaparát s 5 MPx rozlíšením.

lenovo lemon 3 gold

Pomyselnou čerešničkou na torte je podpora LTE (4G) mobilného pripojenia a audio Dolby Atmos. Koncová cena pre čínsky trh sa pohybuje okolo 97 €. Dátum medzinárodnej dostupnosti zatiaľ nebol potvrdený.

Lenovo-Lemon-3 (Custom)

Zdroj: Gsmarena.com, Lenovo.com.cn

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP