Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

banner-mi-pad-2
Ak ste mysleli, že nový rok začne bez spoločnosti Lenovo, mýlili ste sa. Rada smartfónov s označením “K“ zďaleka nepovedala posledné slovo. Nová generácia K4 Note bola iba predkrmom a výrobca už plánuje nového nástupcu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Novinka sa pýši veľmi zaujímavým označením “Citrónová hudba“, ktorá dáva predpoklad, že práve audio zážitok bude tým primárnym cieľom. Príchod je spojený s oficiálnym otvorením hudobného obchodu Jingdong, ktorý nesie označenie citrónový obchod. Na prednej strane Lenovo K5 Note by sme mali nájsť 5-palcový FullHD displej, ktorý bude zasadený do kovovej konštrukcie, ktorá ponúkne žlté farebné prevedenie a snímač odtlačkov prstov. Pod kapotou bude pracovať procesor MediaTek Helio P10 spolu s 2 GB RAM pamäťou a 16 GB interným úložiskom, ktoré však podporuje rozšírenie pomocou microSD kariet.

Lenovo K3 Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Audio výbava bude ozajstným skvostom. Zvuková zložka bude disponovať kvalitnými stereo reproduktormi a zosilňovačom s trefným názvom “Grammy Master Sound“. Predstavenie má podľa zdroja prebehnúť už zajtra, 13. januára a my sme veľmi zvedaví, či sa tak aj stane. Samozrejme, v prípade akýchkoľvek nových informácií vás budeme informovať.

Zdroj: mobile.it168.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú