Najväčšia streamovacia služba filmov a seriálov navnadila milovníkov filmov z mafiánskeho prostredia na pripravovaný titul režiséra Martina Scorseseho, v ktorom sa ocitne mnoho známych hviezd. Jeden z najväčších vlastných projektov Netflixu pomaly dostáva skutočnú podobu a svojich fanúšikov teraz láka prvou ukážkou, informoval The Verge. The Irishman odhalí príbeh nájomného vraha Franka Sheerana, v ktorom sa ocitnú aj tak známi herci ako Robert De Niro či Al Pacino.

Táto pripravovaná novinka na Netflixe sa bude odohrávať počas niekoľkých dekád, a tak bolo potrebné pri natáčaní využiť aj modernú technológiu CGI, ktorá omladila hercov a ubrala im pár rokov. Frank Sheeran, ktorého stvárni Robert De Niro, má totiž v tomto príbehu 50 rokov, no samotný herec už dovŕšil vek 75 rokov. Rovnako tak museli tvorcovia omladiť aj 79-ročného Al Pacina, ktorý si zahrá postavu 62-ročného Jimmyho Hoffa, informuje The Guardian.

Filmové hviezdy v mafiánskom trháku od Netflixu

The Irishman je adaptáciou knihy Charlesa Brandta z roku 2004 s názvom „I Heard You Paint Houses“, ktorá rozpráva príbeh o Frankovi Sheeranovi. Ten sa po 2. svetovej vojne stal nájomným vrahom pre rodinu Bufalino a počas svojej kariéry zabil 25 ľudí. V traileri od Netflixu sa dozvedáme ako Sheeran stretol Hoffa, podplácaného prezidenta odborov Teamsters, ktorý „zmizol“ v roku 1975.

Nenechaj si ujsť
Netflix a HBO, traste sa: Streamovacia služba Disney+ pozná finálnu cenu a ďalšie podstatné detaily

Už samotné režírovanie Martinom Scorsesem je zárukou toho, že diváci sa dočkajú skvelého príbehu z prostredia mafie, ktorý však prešvihol očakávaný termín. Posprodukcia totiž trvala dlhšie ako sa očakávalo a The Irishman tak nestihol filmový festival v Cannes. Oficiálne by sme sa ho však mali dočkať už 27. septembra, kedy bude mať premiéru v kinách a neskôr na jeseň sa dostane aj do filmovej ponuky Netflixu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom