Najväčšia streamovacia služba filmov a seriálov navnadila milovníkov filmov z mafiánskeho prostredia na pripravovaný titul režiséra Martina Scorseseho, v ktorom sa ocitne mnoho známych hviezd. Jeden z najväčších vlastných projektov Netflixu pomaly dostáva skutočnú podobu a svojich fanúšikov teraz láka prvou ukážkou, informoval The Verge. The Irishman odhalí príbeh nájomného vraha Franka Sheerana, v ktorom sa ocitnú aj tak známi herci ako Robert De Niro či Al Pacino.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!
FacebookInstagramYouTube

Táto pripravovaná novinka na Netflixe sa bude odohrávať počas niekoľkých dekád, a tak bolo potrebné pri natáčaní využiť aj modernú technológiu CGI, ktorá omladila hercov a ubrala im pár rokov. Frank Sheeran, ktorého stvárni Robert De Niro, má totiž v tomto príbehu 50 rokov, no samotný herec už dovŕšil vek 75 rokov. Rovnako tak museli tvorcovia omladiť aj 79-ročného Al Pacina, ktorý si zahrá postavu 62-ročného Jimmyho Hoffa, informuje The Guardian.

Filmové hviezdy v mafiánskom trháku od Netflixu

The Irishman je adaptáciou knihy Charlesa Brandta z roku 2004 s názvom „I Heard You Paint Houses“, ktorá rozpráva príbeh o Frankovi Sheeranovi. Ten sa po 2. svetovej vojne stal nájomným vrahom pre rodinu Bufalino a počas svojej kariéry zabil 25 ľudí. V traileri od Netflixu sa dozvedáme ako Sheeran stretol Hoffa, podplácaného prezidenta odborov Teamsters, ktorý „zmizol“ v roku 1975.

Nenechaj si ujsť
Netflix a HBO, traste sa: Streamovacia služba Disney+ pozná finálnu cenu a ďalšie podstatné detaily

Už samotné režírovanie Martinom Scorsesem je zárukou toho, že diváci sa dočkajú skvelého príbehu z prostredia mafie, ktorý však prešvihol očakávaný termín. Posprodukcia totiž trvala dlhšie ako sa očakávalo a The Irishman tak nestihol filmový festival v Cannes. Oficiálne by sme sa ho však mali dočkať už 27. septembra, kedy bude mať premiéru v kinách a neskôr na jeseň sa dostane aj do filmovej ponuky Netflixu.