Aj ty máš zimomriavky vždy, keď prehovorí záhadný G-Man zo série Half-Life? On, respektíve jeho dabujúci herec, sa k nám prihovoril krátkym videom na Twitteri, kde nám svojskym spôsobom poprial k novému roku.

Herec  Mike Shapiro, v hernej komunite preslávený najmä ako legendárny hlas G-Man, sa k nám prihovoril krátkym videom na sociálnej sieti Twitter. Video je už klasicky plné tajomna, stoického hlasu známeho z predošlých dielov a tradične podivnou skladbou viet. Monológ G-Mana odkazuje na Half-Life: Alyx vychádzajúci budúci rok, no skrýva v sebe aj novoročné prianie fanúšikom série.

Mike Shapiro nám takmer bez emócií odkazuje: ,,Mali by sme zabudnúť na starých známych, potom všetkom? Niektoré veci sa môžu zdať ťažko zapamätateľné. Uvidíme sa v novom roku… A pripravte sa na… následky, hm?“

Half-Life: Alyx k nám príde už tento rok a nie je tajomstvom, že sa s ním vráti aj legendárny G-Man. Keďže je tento titul orientovaný na ženskú hrdinku, podľa ktorej je VR záležitosť aj pomenovaná, môžeme sa tešiť na podrobnejšie odkrytie jej pozadia, postavenia v univerze Half-Life a nepochybne aj na prehĺbenie jej vzťahu s touto znepokojujúcou postavou. Predsa len, Alyx patrí medzi jednu z mála známych postáv, ktorá sa s G-Manom v hrách stretla.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom