UPC rozšírilo ponuku TV staníc o Ruský balíček. Nový balíček ponúka osem ruských staníc: Vremja, Dom Kino, Dom Kino Premium HD, Muzika Pervogo, Poekhali, Pobeda, TeleKafe a detskú stanicu O!. Informácie priniesol operátor v tlačovej správe pre médiá.

Zákazníci po tomto rozšírení nájdu v televíznej ponuke už vyše 170 staníc (viac ako 80 v HD kvalite), pričom operátor uviedol, že voľné vysielanie Ruského balíčka platí do konca júna. Od 1. 7. 2020 bude stáť 2,90 € mesačne bez viazanosti.

Zaradením balíčka ruských staníc sme rozšírili žánrovú a jazykovú rôznorodosť programovej TV ponuky. Okrem celého radu tematických programových balíčkov, ponúkame tiež Nemecký balíček, Maďarský balíček a teraz aj Ruský balíček programov.

Vychádzame tým v ústrety požiadavkám zákazníkov, ktorí si v našej ponuke môžu vybrať pestrú paletu programov a sledovať ich nielen na TV obrazovkách, ale aj na všetkých pripojených zariadeniach,“ uviedol Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC pre Slovensko.

Všetky stanice Ruského balíčka zákazníci nájdu na kanálových pozíciách 531 až 540, respektíve na frekvencii 650 MHz. Ruský balíček je súčasťou ponuky digitálnej káblovej televízie, ako i mobilnej televízie Horizon Go a internetovej televízie Horizon TV.

Prečítaj si tiež
UPC predstavilo horúcu novinku, internetovú televíziu ponúkne pre masy s TV boxom od Xiaomi

Záujemcovia o televízne služby od UPC si môžu vybrať spomedzi viac než 170 staníc všetkých žánrov, vrátane viac než 80 staníc v HD kvalite.

Len včera sme pritom informovali o dvoch zásadných novinkách na poli satelitných televízií. Na jednej strane barikády bol Skylink, ktorý zrušil partnerstvo s viacerými poprednými televíziami a na strane druhej je Telekom, ktorý tieto kanály posinil vo svojej ponuke. Skylink má však na tento krok odpoveď, a to v podobe voľného vysielania poprednej televízie AMC, viac sme sa novinke venovali v detailnom článku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom