Slovak Telekom, Digi Slovakia a T-Mobile Czech Republic, nadviazali strategické partnerstvo so spoločnosťou Discovery, vďaka ktorému operátori ponúknu divákom špeciálny vzdelávací obsah dostupný cez VOD služby alebo Eurosport 4K, ktorý bude spustený v budúcnosti. Slovenský operátor o tom informofal prostredníctvom tlačovej správy.

Športové podujatia či špeciálny obsah

Zákazníci Slovak Telekom, Digi Slovakia a T-Mobile Czech Republic si vďaka novej dohode so spoločnosťou Discovery môžu už od júna vychutnať  špeciálny vzdelávací obsah dostupný ako video na vyžiadanie (VOD) alebo Eurosport 4K, ktorý bude spustený v budúcnosti.

Operátori nadviazali strategické partnerstvo, vďaka ktorému ponúknu divákom okrem prémiového obsahu dostupného na kanáloch Eurosport 1, Eurosport 2, Discovery Channel, TLC, Travel Channel, Animal Planet, Fine Living, Investigation Discovery, Discovery Science a Discovery Turbo Extra aj spomínané novinky.

Zobraziť celú galériu (1)
Discovery / Slovak Telekom / Digi Slovakia (Úprava redakcie)

Neuniknú im tak obľúbené športové súťaže, ako sú všetky štyri tenisové Grand Slamy, ATP turnaje, najväčšie cyklistické preteky roku vrátane Tour de France alebo Olympiády. Tento prémiový športový obsah bude naviac v budúcnosti dostupný v ešte atraktívnejšej a pôsobivejšej UHD kvalite.

Diváci si môžu súčasne vychutnať obľúbené programy zachytávajúce skutočný svet, ako sú Zlatá horúčka (Golden Rush, DC), Zničená minulosť (Blowing Up History, DC), NASA & SpaceX: Cesta do budúcnosti (NASA SpaceX: Journey to the Future, DC), Dr. Pimple Popper (TLC), 90 dní do svadby (90 Day Fiancé, TLC), Ako si vybrať správne šaty (Say Yes to the Dress, TLC) alebo Bizarné jedlá s Andrewom Zimmernom (Bizarre Foods with Andrew Zimmern, Travel Channel).

Opačnym smerom sa od dnešného dňa vydal Skylink, ktorý ešte koncom apríla informoval o radikálnych zmenách v programovej ponuke. Od dnes v satelitnej televízii nenájdeš kanály Discovery, TLC, Discovery Showcase HD, Animal Planet, Eurosport 1 HD Eurosport 2 HD.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú