Ruská spoločnosť Caviar je známa svojimi úpravami smartfónov a telefónov, ktorým dodá poriadnu dávku luxusu využitím nadštandardných materiálov. Po niekoľkých predstavených modeloch si teraz zobrala na mušku najnovšie Apple smartfóny, ktorých exteriér vylepšila pre potreby najnáročnejších zákazníkov. Nové iPhony Xs a Xs Max dostali pokrývku zadnej steny vyrobenú z drahých kovov a diamantov, ktoré prilákajú tých najmajetnejších ľudí.

Posledná interpretácia luxusného Apple smartfónu podľa spoločnosti Caviar nie je jej jediným produktom. Už v minulosti sme sa mohli stretnúť s ďalšími upravenými modelmi tejto značky, ale aj iných výrobcov. Niektoré mali reprezentovať významné udalosti či oslavovať ruského prezidenta, Vladimíra Putina. Caviar dokázal vyrobiť luxusný kúsok aj z tak obyčajného telefónu, akým je nová Nokia 3310. Pozornosť spoločnosti však teraz upútala dvojica najnovších iPhonov.

Caviar sa opäť raz vybláznil na nových iPhonoch

Výbavou sa tieto drahé modely nelíšia od svojich „obyčajných“ verzií a prinášajú rovnaký hardvér. Pre úpravy s drahými materiálmi však bola vybraná najvyššia 512 GB verzia iPhonu Xs a Xs Max, ktorá poskytne bohatému majiteľovi dostatok miesta pre všetky súbory. Ako by to len vyzeralo, ak by mal tak prémiovo vyzerajúci smartfón len 64 GB ROM? Caviar teda nezaháľal a od Apple zobral to najlepšie, čo ponúka, aby mohol priniesť na trh ešte luxusnejší produkt. Nové iPhony spoločnosť spracovala hneď do niekoľkých verzií, pričom tá najdrahšia, označovaná ako Maximum Fine Gold, stojí až 13 320 €.

Nenechaj si ujsť
Limitovaná verzia iPhone X Tesla prichádza so solárnym nabíjaním aj poriadne mastnou cenovkou

Sklenená zadná časť pritom bola v tomto prípade vymenená za 150 gramov ťažký kus zlata najvyššej kvality. Pri uchopení do rúk tak bude mať používateľ dočinenia s poriadne ťažkým smartfónom, ktorý však prekypuje luxusom. O čosi lacnejší variant, označený ako Maximum Diamonds, posiaty diamantmi vyjde záujemcu na 8 580 €. Caviar vyhotovil aj „lacnejšiu“ zlatú verziu iPhonu Xs Max vo variante Maximum Gold za 5 170 €. Najlacnejší model nového iPhonu z produkcie tejto spoločnosti na sebe nesie prémiový odolný titán o hrúbke 1 mm, ktorý má zastaviť aj guľku z pištole. Za takýto prémiový smartfón si výrobca pýta „len“ 4 780 €.

Pravdaže, bežnému zákazníkovi sa vidia vysoké už aj ceny klasických verzií nových iPhonov. Tí, ktorí majú najvyššie požiadavky, sa môžu pri výbere obrátiť práve na túto ruskú spoločnosť. Nanešťastie pri takto upravených smartfónoch už nemôže majiteľ počítať so zárukou od Apple. Na oblátku však dostane druhú záruku od Caviaru, ktorý mu jeho nový, prémiový iPhone doručí v prémiovom lakovanom balení z dreva a s čiernym zamatom. V ňom sa už ale nachádza klasické príslušenstvo, no pribudol tiež oficiálny certifikát potvrdzujúci autenticitu výrobku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú