Ruská spoločnosť Caviar zaoberajúca sa úpravou bežných telefónov a smartfónov na počesť rôznych udalostí tentokrát znova púta pozornosť. Stretnutiu prezidentov USA a Ruska totiž pridelila historický význam s jedinečne vylepšenou Nokiou 3310, ktorá obsahuje tie najprémiovejšie materiály.

Medzi jedne z najdrahších dostupných telefónov a smartfónov patria tie z dielne ruskej spoločnosti Caviar, ktoré sa vyznačujú jedinečnými úpravami. Tie zahŕňajú využitie tých najdrahších materiálov, ako zlato, diamanty či titán. Modely tohto výrobcu sú však viac ako len obyčajnými zariadeniami. Niektoré z nich majú majiteľom pripomínať rôzne významné udalosti, akou je aj stretnutie Donalda Trumpa a Vladimíra Putina v nemeckom Hamburgu na summite G-20, ktorý prebieha od 7. do 8. júla. Na počesť tejto udalosti vytvorila spoločnosť Caviar jedinečnú Nokiu 3310 so zlatým portrétom dvoch významných prezidentov.

zdroj fotografie: Caviar-phone

Hlavy oboch zachytené z profilu pozerajú rovnakým smerom na znak spoločnej túžby po lepších rusko-amerických vzťahoch. Logo summitu G-20 je obsiahnuté v stredovom tlačidle ovládania. Zlato však v tejto Nokii 3310 môžeme nájsť aj vôkol zadného fotoaparátu či displeja. Z tohto vzácneho kovu je dokonca vyrobená aj malá tabuľka s dátumom, ktorý má pripomínať túto významnú udalosť.

Nenechaj si ujsť
Bizarná edícia novej Nokie 3310 je venovaná populárnemu ruskému prezidentovi

Telo telefónu je vyrobené z tvrdeného titánu so vzorom damašskej ocele. Cena tohto jedinečného kúsku sa pohybuje na úrovni 2200 €, pričom na stránke výrobcu je uvedená možnosť výberu smeru, ktorým sa hlavy týchto prezidentov budú pozerať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom