Na veľtrhu MWC 2017 nám znovuzrodená Nokia pod vedením spoločnosti HMD ukázala vylepšenú verziu legendárnej Nokie 3310. Na predstavenie tejto ikony sa tešilo mnoho fanúšikov a bývalých majiteľov originálneho modelu 3310. Len pár dní po odhalení však vznikla aj špeciálna edícia na počesť ruského prezidenta, Vladimíra Putina.

Ruská spoločnosť Caviar vzdala hold svojmu prezidentovi naozaj originálnym spôsobom. Vytvorila totiž špeciálnu verziu novej Nokie 3310. Táto verzia prichádza v čiernej farbe s jemnou textúrou, ktorá je doplnená o exkluzívne zlaté prvky. Najviditeľnejším z nich je však podoba samotného Vladimíra Putina na zadnej strane. Tá dostala výnimočné označenie „Supremo Putin“. Predstavenie Nokie 3310 rozhodne neostalo bez povšimnutia, čo využila aj spomínaná ruská spoločnosť na to, aby už pár dní po odhalení vytvorila špeciálnu edíciu.

zdroj fotografie: caviar-phone.ru
Pôvodný model 3310-ky bol na trh uvedený ešte v roku 2000 a už od počiatku sa jednalo o extrémne populárny telefón, z ktorého sa predalo niekoľko desiatok miliónov kusov. Nokia 3310 vo verzii „Supremo Putin“ má predstavovať nielen výnimočnosť ruského prezidenta, ale aj jeho dlhovekosť a povesť. Nejde však o prvý telefón, ktorý dostal špeciálne vyhotovenie na počesť ruského prezidenta. Pred pár rokmi talianska spoločnosť predstavila iPhone 6S v podobnej verzii.

Nenechaj si ujsť
Video: Nová Nokia 3310 v porovnaní s originálnou legendou. Ktorá je lepšia?

zdroj fotografie: caviar-phone.ru

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom