Warcraft 3 sa len pred pár dňami dočkal svojho oživenia v podobe remasterovanej verzie Reforged a komunita už pracuje na ďalšom vylepšovaní vizuálu. Na grafiku hry sa pozreli ľudia za YouTube kanálom Upscale, ktorí hru previedlo rovno do 8K.

Aj keď je atmosféra okolo Wacraft 3: Reforged momentálne nesmierne hustá, komunita nehodlá pozerať na chyby spôsobené Blizzardom. Ten, aj keď sa za vydanie lajdáckej verzie legendárnej RTS z roku 2002 ospravedlnil, zatiaľ nepodnikol žiadne zásadné kroky opravujúce ich chyby.

Takže ak si s hrou nespokojný, jej oficiálnu nápravu v blízkej dobe čakať nemusíš. Na druhej strane to vyzerá tak, že refundácia funguje na jednotku.

Warcraft 3 je legendárna stratégia z roku 2002, ktorá po niekoľkých rokoch čakania dostala koncom januára tohto roka vynovenú verziu s podtitulom Reforged. Vydanie hry však lemuje ostrá kritika, prameniaca najmä z hrôzostrašného technické stavu hry. Pohoršená komunita sa teda náležite činila a zabezpečila remasterovanej verzii status najhoršie hodnotenej hre na portáli Metacritics.

Ak si však chceš vylepšiť aspoň vizuálnu stránku, tak máš tú možnosť. Na upscalovanú verziu Warcraft 3: Reforged sa pozrel YouTube kanál Upscale, ktorý prerobil legendárnu scénu z konca hry do vyššieho rozlíšenia. Chlapíci z Upscale rovno preskočili všetky bariéry a vrhli sa na 8K v 60 FPS.

Nenechaj si ujsť
Prostredie PlayStationu môžeš prispôsobiť hre The Last of Us 2. Vďaka špeciálnemu kódu

Video ukazuje ako zábery z vylepšeného vizuálu hry, tak aj priamo vedľa seba porovnáva pôvodnú verziu s upravenou. Práve na týchto záberoch je vidieť rozdiel medzi verziou vydanou Blizzardom a verziou upravenou umelou inteligenciou. Vynovené zábery pôsobia čistejším, ostrejším a prirodzenejším dojmom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom