Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Honor 7 sa v Číne predáva ako teplé rožky a predajcovia nestíhajú doplňovať sklady. Toto výborne vybavené zariadenie sa dostáva aj na náš trh, no s vyššou cenovkou ako v zahraničných e-shopoch. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Celkové predajné čísla hovoria o 9 miliónoch kusoch a to iba na domácom trhu. Výborný začiatok pre Honor 7 predpovedá aj obrovský záujem na celosvetových trhoch. Pre slovenských zákazníkov je cena vyššia než sa očakávalo. Do svojej ponuky ho zaradil náš patrnerský e-shop Supermobily.sk. Cenovka Honor 7 štartuje v predpredaji na hodnote 489 €, čo je oproti čínskej cene markantný rozdiel. Máme však pre vás dobré správy, Honor 7 príde oficiálne aj do Európy a tak môžeme očakávať oveľa nižšiu cenu.

Huawei-Honor-7 (1)
Honor 7 skrýva pod luxusným telom naozaj výbornú výbavu. Dostatočný výkon zaručuje procesor Kirin 935 a 3 GB operačnej pamäte RAM. Prednú stranu tvorí 5,2-palcový displej s FullHD rozlíšením. Na takúto treba aj dostatočnú batériu, ktorá má v tomto prípade 3100 mAh. Interné úložisko má kapacitu 16 GB, no neskôr by mali byť v predaji aj varianty s 32 a 64 GB úložiskom. Jedným z lákadiel Honor 7 je špičkový 20 MPx fotoaparát. Predný fotoaparát ma rozlíšenie 8 MPx.

Honor 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Huawei-Honor-7 (2)

Spoločnosť Huawei vkladá do svojich zariadení výbornú nadstavbu EMUI, ktorá je v tomto prípade založená na Androide 5.0. Nechýba ani podpora Dual SIM, no sklamaním je už tradične chýbajúca podpora LTE pásma B20. Cena Honor 7 je 489 € a zahŕňa 2 ročnú záruku so servisom.

Zdroj: Heureka.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú