Na Mapy Google sa chystá veľká aktualizácia, ktorá prináša značné zmeny v dizajne podkladov. Po novom ti skvelo poslúži aj ako turistický sprievodca mestom.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Aktualizované sú predovšetkým farebné schémy, vďaka čomu sa odteraz budeš môcť v meste pohybovať s oveľa lepším prehľadom. Je to dosť užitočná zmena, nakoľko v starej verzii bola spoločná modrá ikona pre obchody, kaviarne a lekárov, čo hlavne pre cudzinca mohlo pôsobiť chaoticky. Po novom má tak každá služba vlastnú farbu a zvýraznené sú aj parky či pohoria.

Automatické prispôsobenie podľa štýlu cestovania

V praxi to znamená, že ak budeš počas šoférovania používať Google Mapy, automaticky sa budú zvýrazňovať čerpacie stanice, rôzne uzávierky, zápchy a nehody. Pri ceste vlakom sa zas dostanú do popredia vlakové stanice. Aktualizácia by mala byť dostupná v priebehu niekoľkých týždňov, pričom niektoré účty ju už môžu mať aj teraz.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak