banner-redmi-note-3-pro
Týždeň ubehol ako voda a my sa opäť stretávame pri sobotňajších Gadgetoch z Číny. Keďže zajtra máme sviatok zamilovaných, Valentín, pripravili sme si pre vás valentínsky špeciál a vybrali tematické čínske gadgety.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

DVB-T Tuner pre váš smartfón (29,7 €)

DVB-T2-pad-font-b-TV-b-font-font-b-tuner-b-font-font-b-digital
V časoch klasického analógového signálu sa stali veľmi populárne smartfóny so vstavanou anténou, vďaka ktorej ste mohli sledovať televízne vysielanie priamo na displeji vášho smartfónu. S príchodom digitálneho signálu však tieto smartfóny stratili zmysel a z trhu zmizli. Číňania však prinášajú náhradu – externý DVB-T Tuner pre smartfóny. Tento tuner pripojíte k smartfónu cez vstavaný microUSB konektor, stiahnete si aplikáciu PadTV HD a následne môžete sledovať všetky kanály dostupné cez digitálne televízne vysielanie. Spolu s vašou polovičkou si tak odteraz môžete pozrieť napríklad romantický film na akomkoľvek mieste. DVB-T Tuner je kompatibilný so smartfóny s Androidom 4.1 a vyšším a podmienkou je tiež USB OTG funkcionalita.

Kúpiť na Banggood.com

Čistička a osviežovač vzduchu do auta (9,03 €)

Skvelým a hlavne efektívnym doplnkom do vašich tátošov je čistička a osviežovač vzduchu v jednom. Zariadenie pripojíte do 12V zásuvky a o nič viac sa nemusíte starať. Vďaka tomuto gadgetu si už aj v aute môžete užiť čistý a svieži vzduch. Ak by ste náhodou zabudli vytiahnuť zariadenie zo zásuvky, automaticky sa vypne po 2 hodinách.

Kúpiť v Bangood.com

Ruža s LED osvetlením (9,93 €)

V dnešnej dobe nájsť moderný a originálny darček je celkom náročná úloha. Naši čínski spoluobčania však myslia naozaj na všetko. Vašu nežnú polovičku môžete obdariť nádhernými ružami, ktoré sú podsvietené LED svetlami rôznych farieb. Tieto ruže však nie sú vhodné iba na počesť Valentína, ale môžu skrášliť obývačku či spálňu.

Kúpiť v Bangood.com

NFC prsteň (13,55 €)

NFC technológia bohužiaľ nezažíva momentálne priaznivé obdobie. V radoch technologických nadšencov sa nájde iba zopár jedincov, ktorí túto technológiu využívajú. Pri príležitosti Valentína sme si povedali, že náš ďalší gadget bude NFC prsteň s luxusne vyzerajúcim dizajnom. Prsteň je možné zakúpiť v dvoch farebných prevedeniach s veľkosťami – 7, 9 a 11 palcov.

Kúpiť v Bangood.com

HiFi slúchadlá nielen pre vašu polovičku (15,36 €)

INGPING-H60
Zháňate nové slúchadlá pre vašu polovičku alebo pre vás? Ako tip vám prinášame slúchadlá INGPING H60 v tematickej červenej farbe. Podľa popisu na stránke predajcu ide o kvalitné HiFi slúchadlá klasického štupľového typu. Slúchadlá prichádzajú s kvalitným zvukom a naozaj bohatým balením s 5 typmi štupľov, externým 1,8 m káblom, praktickou taštičkou a tiež redukciou na 6,3 mm audio jack.

Kúpiť na Banggood.com

Na článku spolupracoval Kristián Hrušovský.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP