banner-redmi-note-3
Vianočné sviatky sú v plnom prúde a pod stromčekom ste si možno našli nejaký ten smartfón z Číny. Pravý technologický nadšenec by nemal zabúdať ani na gadgety. Dnes sme si preto prichystali ďalší zaujímavý výber a dúfame, že si vďaka nemu niečo pre seba nájdete. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nabíjačka do 12V s technológiou rýchleho nabíjania Qaulcomm (9 €)

Náš prvý dnešný gadget je zameraný na široké množstvo používateľov. Určite mnohí poznáte tú situáciu, keď počas služobnej cesty niekam ďaleko je núdza v aute o USB zásuvky. Pre tento prípade je tu 12V USB zásuvka až so 4 portmi. Samotná nabíjačka pritom podporuje technológiu rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 2.0. Cena sa pohybuje okolo 9 €.

Kúpiť na Banggood.com

Xiaomi kamera do auta (74 €)

Čínsky velikán Xiaomi začiatkom decembra predstavil novú bezpečnostnú kameru, ktorá je primárne určená pre motoristov. Nebezpečných situácií na ceste je neúrekom a pre tento prípad sa môže hodiť bezpečnostná kamera, ktorá sníma prednú časť auta. Xiaomi vybavilo svoju novinku objektívom, ktorý disponuje clonou f/1.8 a 165 stupňovým záberom. Výsledné video je vo FullHD rozlíšení. Na zadnej strane sa nachádza 2,7-palcový displej, na ktorom vidíte reálny obraz. Samozrejmosťou je aj špičková aplikácia pre lepšiu správu kamery. Táto novinka od Xiaomi môže byť vaša už za 74 €, čo je síce mierne vyššia cena, no zdravie vašich blízkych je nevyčísliteľné.

Kúpiť na Banggood.com

USB čítačka kariet (2 €)

Moderné desktopové počítače bohužiaľ často postrádajú čítačku SD kariet. Pre tento prípad tu je všestranná USB čítačka kariet, ktorá podporuje hneď niekoľko štandardov. Nájdeme tu teda podporu pre microSDHC, klasické SDHC až po staršie MS karty. Výsledná cena je na úrovni 2 €.

Kúpiť na Banggood.com

Vyhrievaná podložka do auta na 12V (15 €)

Pojem zima je síce na Slovensku v poslednej dobe neznámy, no vo vyššie položených lokalitách čakajú na vodičov ráno nepríjemné starosti. Určite to poznáte, že pri prvom sadnutí do auta je sedadlo doslova premrznuté. Táto nepriaznivá situácia sa dá ľahko vyriešiť lacným gadgetom z Číny. Vyhrievaná podložka do auta s potrebným napätím 12V je výborným spoločníkom pre každého motoristu a stojí iba necelých 15 €.

Kúpiť na Banggood.com

Xiaomi Pistons Iron (18 €)

Dnešný diel Gadgetov z Číny zakončíme produktom, ktorý by nemal chýbať u žiadneho fanúšika najnovších technológií. Nové slúchadlá zo série Pistons sa naozaj vydarili. Zvukové podanie je brilantné a Xiaomi sa zameralo predovšetkým na mladých ľudí, nakoľko pri počúvaní modernej hudby zažijete úchvatný zážitok. Vzhľadom k stratégii Xiaomi je aj cena výborná a nové Xiaomi Pistons Iron môžu byť vaše už za veľmi lákavých 18 €.

Kúpiť na Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP